شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش

درباره ما

شتاب مارکتینگ با توکل به خداوند متعال و با هدف ارائه بهترین خدمات ممکن در دنیای دیجیتال مارکتینگ سعی بر این دارد تا با تلاش روز افزون خود تمامی انتظارات مشتریان عزیز را برآورده کرده و با ارتقاء سطح کیفی خدمات و کاهش هزینه‌ها قدمی برای پیشبرد اهداف و موفقیت کسب و کارهای اینترنتی برداشته و با آنلاین سازی کسب و کارهای سنتی نقش مفیدی در پیشرفت فضای آنلاین کشور عزیزمان ایران داشته باشد. شتاب مارکتینگ با نگاهی متفاوت به فضای آنلاین کشور، تحقیقات گسترده خود در خصوص فضای آنلاین ایران و جهان و به پشتوانه مدیران و مشاوران خود ارائه دهنده خدمات: طراحی سایت، تولید محتوا، رپورتاژ آگهی، دیتا اینتری، سئو، طراحی اپلیکیشن، تبلیغ در گوگل و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی بوده و با تجربه ای که در مدت همکاری با شرکت های مختلف عرضه داشته، آماده ارائه خدمت به مشتریان خود می باشد.
به هر حال بر خود می بالیم که حاصل تلاش مسئولانه و صادقانه ما، کسب اعتماد مشتریان محترم و توسعه خدمات این شرکت بوده است. امیدواریم در جهت ارتقاء کیفی خدمات ارائه شده هر روز گام مثبت و موثرتری برداریم.
و من الله توفیق
محمدمهدی مقیسهء
مدیرعامل شتاب مارکتینگ

درباره ما
تصویر آینده ما

چشم انداز

آرمان شتاب مارکتینگ نه تنها ارائه بهترین خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران، بلکه توسعه همین خدمات به کل دنیا می باشد.نسخه بین‌المللی شتاب مارکتینگ، هم‌اکنون در حال طرح ریزی بوده و اقدمات اولیه از سوی بنیانگذاران شتاب مارکتینگ در حال انجام می باشد.

ماموریت

ارائه خدمات به بالاترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت ممکن ماموریت اصلی شتاب مارکتینگ می باشد.