شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش

سوالات متداول

ابتدا در وبسایت شتاب مارکتینگ از طریق لینک زیر ثبت نام کرده و سپس در پورتال، نوع خدمات مورد نظر را انتخاب و بر روی گزینه ثبت سفارش کلیک کنید.

شما می‌توانید با مراجعه به لینک های زیر از تعرفه های مختلف خدمات طراحی سایت، تولید محتوا، دیتا اینتری، سئو، طراحی اپلیکیشین، تبلیغ در گوگل و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی مطلع شده و در صورت تمایل با شماره 0919 0808 727 تماس حاصل فرمایید.

تمرکز اصلی شتاب مارکتینگ بازاریابی اینترنتی است. خدمات شتاب مارکتینگ در زمینه دیجیتال مارکتینگ (طراحی سایت، تولید محتوا، دیتا اینتری، سئو، طراحی اپلیکیشین، تبلیغ در گوگل و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی) می باشد.

دریافت مشاوره در شتاب مارکتینگ دارای روش‌های مختلفی می‌باشد که در ذیل به آن‌ها اشاره کرده ایم:
مشاوره آنلاین(رایگان): جهت درخواست مشاوره آنلاین، لطفاً بر روی دکمه دایره ایی مانند در پایین سمت راست سایت کلیک نمایید.مشاورین ما در کمتر از 1 دقیقه آماده پاسخ‌گویی به سؤالات شما و ارائه مشاوره می باشند.
مشاوره تلفنی (رایگان): جهت درخواست مشاوره تلفنی لطفاً با شماره 0919 0808 727 تماس بگیرید
مشاوره حضوری (رایگان): جهت درخواست مشاوره حضوری ابتدا با شماره 0919 0808 727 تماس بگیرید تا اپراتورین شتاب مارکتینگ هماهنگی های لازم را انجام دهند و خدمت شما اعلام نمایند.

تصویر سوالات متداول
سوالات متداولسوالات متداولسوالات متداول
آیا امکان جلسه حضوری وجود دارد؟

بله، جهت مراجعه حضوری ابتدا با شماره 0919 0808 727 تماس بگیرید. اپراتورین شتاب مارکتینگ هماهنگی های لازم را انجام داده و خدمت شما اعلام می نمایند.

ساعت کاری شتاب مارکتینگ، پیگیری و پشتیبانی به چه صورت انجام می شود؟

پیگیری و پشتیبانی شتاب مارکتینگ به صورت 24 ساعته آماده ارائه هرگونه خدمات می‌باشد و انجام امور اداری از ساعت 8:30 الی 5 بعد از ظهر انجام می شود.

چگونه می توانیم به شتاب مارکتینگ اعتماد کنیم ؟

شتاب مارکتینگ دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و همچنین دارای نشان ثبت ملی می باشد.

جذب نیرو در شتاب مارکتینگ به چه صورت می باشد؟

جهت اطلاع از این موضوع لطفا به صفحه زیر مراجعه نمایید

اپراتور
پاسخ پرسش خود را دریافت نکردید؟

تیم پشتیبانی شتاب مارکتینگ به صورت 24 ساعته در خدمت شما می باشد. شما می توانید با شماره زیر تماس گرفته و یا با مراجعه به انجمن پرسش و پاسخ سوال خود را جستجو کرده و یا آن را مطرح نمایید

0919 0808 727