شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش
مشاوره رایگان

جهت مشاوره رایگان و راهنمایی لطفا اطلاعات خود را در فرم زیر وارد نمایید تا در کمتر از 5 دقیقه کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. همچنین شما می توانید با شماره 0919 0808 727 تماس گرفته و با کارشناسان شتاب مارکتینگ در ارتباط باشید.

خدمات تولید محتواخدمات تولید محتوا

چرا به تولید محتوا (بازاریابی محتوا) احتیاج دارید ؟

آیا تا به حال جمله ی محتوا پادشاه است را شنیده اید؟ اگر چه تولید محتوا در گذشته راهی برای متمایز شدن از رقبا بوده است، اما امروزه تبدیل به یک ضرورت برای برندهای مدرن شده است.
باید به شما بگوییم که تولید محتوا در قلب دیجیتال مارکتینگ قرار دارد و پشت هر نام تجاری بزرگ، ثروتی از محتوای با ارزش و مرتبط است که با مخاطبان وبسایت ها و شرکت ها در تعامل است. تیم تولید محتوای شتاب مارکتنیگ به کسب و کار شما کمک می کند که چگونه مخاطبان وبسایتتان را که شاید برای چشم اندازی به وبسایتتان مراجعه کرده اند را به مشتری تبدیل کنید.

دیجیتال مارکتینگ
کسب و کارتان را آنلاین کنید
کسب و کارتان را آنلاین کنید

چگونه تولید محتوا (بازاریابی محتوا) می تواند به شما کمک کند تا مشتری بیشتری را جذب کنید ؟

محتوا پادشاه نیست، بلکه قلمرو پادشاهی است. جمله ی فوق مربوط به لی ادن (یکی از بزرگترین و نخبه ترین افراد فعال در حوزه بازاریابی محتوا) می باشد. منظور از این جمله این است که با تولید محتوا می توانید فضایی را محیا و ایجاد کنید تا مخاطبان را جذب و مشتاق خدمات یا محصولات خود کنید. در این قسمت به اهمیت و دلایل تولید محتوا اشاره کرده ایم :

 • تولید محتوا می تواند به ایجاد اعتماد مخاطبان مورد نظر کمک کند.
 • تولید محتوای خوب به شما کمک می کند تا روابط خود را با مشتریان خوب خود قوی تر کنید .
 • تولید محتوای ارزشمند به شما کمک می کند تا به کسب و کار خود اعتبار و قدرت ببخشید .
 • با تولید محتوای عالی شما می توانید به خرید مشتریان خود سرعت عمل ببخشید و زمان خرید را کمتر کنید .
 • تولید محتوای زیاد می تواند دلیلی برای ماندن بازدیدکنندگان وبسایتتان باشد.
 • تولید محتوا به بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو) کمک می کند.
 • تولید محتوا مقرون به صرفه است.
 • تولید محتوای هدفمند می تواند به شما در دستیابی به یک مخاطب خاص کمک کند.

خدمات تولید محتوای متنی شتاب مارکتینگ

تیم شتاب مارکتینگ در تولید انواع مختلف محتوا که شامل موارد زیر است آماده ارائه خدمات تولید محتوا می باشد:

 • تولید محتوای آموزشی
 • تولید محتوای خبری
 • تولید محتوای مذهبی
 • تولید محتوای سرگرمی
 • تولید محتوای فرهنگی
 • تولید محتوای وبلاگ (وبلاگ نویسی)
 • تولید محتوای فروشگاهی
 • تولید محتوای گردشگری
 • تولید محتوای خدماتی
 • تولید محتوای علمی

خدمات تولید محتوای چند رسانه ای

تیم تولید محتوا شتاب مارکتینگ علاوه بر تمرکز بر روی تولید محتوای متنی، ارائه دهنده خدمات برتر تولید محتوای چند رسانه ای نیز می باشد:

 • تولید محتوای شبکه های اجتماعی
 • تولید محتوای اینفوگرافی
 • تولید محتوای کتاب الکترونیکی
 • تولید محتوای ریپورتاژ
 • تولید محتوای ویدیویی (موشن گرافی)

مشاهده هزینه و پکیج های تولید محتوا

شتاب مارکتینگ چگونه می تواند به شما در تولید محتوا (بازاریابی محتوا) کمک کند؟

تدوین استرتژی بازاریابی محتوا

تدوین استراتژی تولید محتوا باید بر اساس اهداف کسب و کار و مخاطب هدف باشد.شتاب مارکتینگ با استفاده از تاکتیک های محتوای یکپارچه برای ایجاد یک تجربه عالی معنی دار و جذاب برای مخاطبان وبسایت شما می تواند کمک مضاعفی در این زمینه باشد.

برنامه ریزی بازاریابی محتوا

پس از اینکه استراژی بازاریابی محتوا تدوین، توسعه و انجام گرفت، یک برنامه ریزی خوب و منسجم برای رسیدن به اهدافتان نیاز است. شتاب مارکتینگ برای ایجاد برنامه های موفق تولید محتوا (در عین حال هوشمندانه) و نقشه های راه اندازی شده برای خدمت به نیاز مخاطبان هدف شما متخصصانی دارد که می توانند شما را در این امر مهم کمک و یاری کنند.

تولید محتوا

تنها تولید محتوای باکیفیت (مخاطب محور با رعایت اصول سئو) است که می تواند شما را به اهدافتان نزدیک و نزدیک تر کند. شتاب مارکتینگ با جذب بیش از 8500 نویسنده و کارشناس تولید محتوا (که هر کدام از نویسندگان در زمینه های مختلف اعم از تولید محتوای تخصصی و عمومی متخصص بوده) قادر شده است تا ضمن تولید محتوای با کیفیت و جذاب هزینه ها را بسیار کاهش داده و شما را در رسیدن به رویا و اهدافتان یاری کند.

تولید محتوا و بهینه سازی عملکرد

مهمترین مسئله پس از تولید محتوا عملکرد و نتیجه آن می باشد که در برخی موارد ممکن است مطلع شدن از عملکرد کمی دشوار باشد.همراه همیشگی شما، شتاب مارکتینگ با تیم تحقیقاتی خود در این زمینه به شما کمک می کند تا بتوانید از عملکرد محتوا خود مطلع شده و نتایج آن را مشاهده نمایید.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی جز اولین و مهمترین مراحل بوده و در قسمت تدوین استراتژی انجام می شود، که این کار توسط کارشناسان سئو و تولید محتوای ما انجام گرفته و به صورت کاملا رایگان است.

مشاوره و پشتیبانی ۲۴ ساعته رایگان

اقتدار ما در پشتیبانی مستمر و مشاوره دائم ماست. تیم مشاوره شتاب مارکتینگ به صورت دائم آماده ارائه هرگونه مشاوره در زمینه تولید محتوا بوده و تیم پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته در کنار شماست.

ارتباط مستقیم با کارشناسان تولید محتوا

کافیست با شماره 0919 0808 727 تماس بگیرید.

خدمات تولید محتواخدمات تولید محتوا

هر آنچه باید در مورد تولید محتوا بدانید

تولید محتوا چیست؟

محتوا پادشاه دنیای بازاریابی است، بازاریابی اینترنتی بدون محتوای با کیفیت عملکرد ضعیفی دارد. تولید محتوا برای محصولات یا سایت های خدماتی با داشتن متن معنی دار یک رویکرد منسجم برای حفظ یک مخاطب و بهبود فروش می باشد.

هزینه تولید محتوا

امروزه تولید محتوا ، جزء مهم برای راه اندازی کسب و کار های اینترنتی می باشد که صاحبان همه وب سایت ها بعد از ساخت یک سایت برای بهبود فروش و ترویج کسب و کارشان به دنبال محتوای مناسب برای سایت خود می باشند که علاوه بر پر بار بودن سایت در عین حال با رعایت نکات سئو افزایش بازدید از سایت را نیز به دنبال داشته باشد.

در سال 2019 چقدر برای بازاریابی و یا تولید محتوا باید هزینه شود؟

هزینه تولید محتوا برای هر شرکتی بستگی به عوامل و شرایط مد نظر صاحبان آن شرکت متفاوت می باشد و بیشتر از هر موردی هزینه تولید محتوا بر اساس دو اصل مهم کیفیت و حقوق مشتری مشخص میشود. باید در نظر داشته باشیم که این دو اصل با هم در ارتباط هستند و برای تولید محتوای با کیفیت و حفظ حقوق مشتری از طرفی نیاز به هزینه کافی می باشد که مراحل تولید محتوا به درستی انجام شود تا در نهایت در اختیار مشتری قرار بگیرد و در عین حال نتیجه کار مثبت باشد. و برای همین امر سعی بر آن شده است که هزینه تولید محتوا برای تمامی مشتریان به صورت منصفانه نرخی ثابت تعیین شود. به عبارت دیگر هزینه تولید محتوا به صورت عمومی بوده و با توجه به نوع و عوامل متعدد دخیل در تولید محتوا به صورت جداگانه تعیین می شود و شما می توانید تعرفه محتوای در خواستی خود را به صورت دقیق در لیست هزینه محتوای سایت های تولید محتوا مشاهده کنید.

3 اصل مهمی که در تعیین هزینه محتوا نقش اساسی دارند:
1) متفاوت بودن هزینه تولید محتوای ترجمه ، تالیفی به قلم نویسنده
2) بر اساس تعداد کلمات تشکیل دهنده هر محتوا
3) اثر گذار بودن تعداد محتوای سفارشی

محتوای ترجمه ای :

در این نوع محتوا متن به زبان های خارجی در اختیار نویسندگان سایت ما قرار می گیرد و بعد از ترجمه طی مدت زمان تعیین شده محتوای ترجمه شده به مشتری تحویل داده می شود.

محتوای تالیفی :

در این نوع محتوا عنوان محتوای درخواستی برای نویسندگان ما ارسال می شود و بر اساس عنوان متن در خواستی به موقع و در زمان تعیین شده در اختیار مشتری قرار می گیرد. تصمیم گیری در مورد نوع محتوا و اینکه محتوای مورد نظر چه موضوعاتی را باید پوشش دهد بسیار مهم است چرا که این تصمیمات بر بقیه استراتژی شما تاثیر گذار است. شما می توانید برای اطلاع دقیق تر در مورد تعرفه های تولید محتوا به قسمت لیست نرخ تولید محتوا مراجعه کنید.

تولید محتوا در اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از برنامه های پر طرفدار و جذاب برای علاقه مندان به گشت و گذار در جامعه مجازی می باشد و از طرفی پر طرفدار بودن این برنامه باعث شده است که ارتباط بین مردم و صاحبان مشاغل فروشندگی هر گونه لوازمی نزدیک تر شده و به عبارتی کسب و کار از طریق تبلیغ در شبکه اجتماعی اینستاگرام بهبود یابد و فرصت کسب درآمد به صورت آنلاین و از راه دور برای افراد ایجاد شود. برای ایجاد کسب و کار خوب در شبکه های اجتماعی نیاز به محتوای مناسب می باشد تا برای مخاطب جلب توجه کند. در واقع یک محتوای خوب نقش به سزایی برای جذب مخاطب یا مشتری را به دنبال دارد.

نحوه تولید محتوا در سیستم عامل های تلفن همراه

تولید محتوا در اینستاگرام متفاوت از سایر شبکه های اجتماعی می باشد و تولید محتوا و بازاریابی باید با توجه به شرایط و ضوابط همان شبکه اجتماعی تهیه شود . در شبکه اجتماعی مخاطب محوری مثل اینستاگرام که بیشتر جنبه سرگرمی دارد و محتوای فان بیشتر منتشر می شود. همیشه برای شروع تولید محتوا دغدغه های ایده تولید محتوا برای هر شخص به وجود می آید و نمی دانند که چه محتوایی تولید کنند که هم مناسب این نوع شبکه اجتماعی یعنی اینستاگرام باشد و هم موثر بوده و باعث جذب کاربر یا به اصطلاح مجازی باعث افزایش فالوور شود.

در ادامه چند فاکتور مهمی که باعث تولید محتوای مناسب در اینستاگرام می شود را بررسی می کنیم.

1) کیفیت

تولید محتوا در اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگر بیشتر از هر مورد دیگری اصل مهمی که باید رعایت شود کیفیت آن محتوا می باشد که نقش اول را در روند جذب کاربر بر عهده دارد. باید کیفیت محتوای تولید شده در حدی عالی باشد که مخاطب را برای دنبال کرده صفحه شما مشتاق کند، لازم به ذکر هست که تصاویر یا ویدیو های منتشر شده برای محتوا نیز حتما باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند.

2) توجه به جنسیت و شخصیت فالوور ها

بسیار مهم است که مخاطب و محتوای شما مرتبط با نوع صفحه اینستاگرام شما باشد اگر پیج شما مربوط به فروش پوشاک زنانه یا مردانه می باشد بایستی محتوای شما نیز مربوط به پوشاک همان جنسیت مربوطه باشد و یا اگر پیج شما مربوط به لوازم التحریر یا کتاب های آموزشی و کمک درسی می باشد مخاطبین شما باید دانش آموزان بوده و همچنین محتوای شما باید مربوط به همین زمینه باشد تا در کل انسجام و نظم خاصی به پیج شما داده شود. 2 نکته ای که در بدان اشاره شد اصل های مهم موفقیت بازاریابی در صفحه اینستاگرام می باشد اما برای بازدهی بهتر و ارتباط بهتر شما با مخاطبین و یا مشتریان به شما پیشنهاد می دهیم که از طریق نظر سنجی با کاربران پیج خود در ارتباط بوده و همچنین با دریافت پیشنهادات و انتقادات آن ها کسب و کار خود را به درستی بهبود ببخشید.

سفارش تولید محتوا

با سپردن تیتر محتوا به تیم شتاب مارکتینگ یک محتوای درجه یک تحویل بگیرید. تولید هر محتوا با توجه به نوع کسب و کار برای هر سایتی متفاوت می باشد شما با سفارش تولید محتوا، عنوان محتوای درخواستی خود را در اختیار نویسندگان ما میگذارید و نویسندگان ما با توجه به کلمات عنوان و با رعایت اصول سئو ، محتوای با کیفیت، معتبر، موثق را به شما اراِئه می دهند. محتوای تولید شده با نگارش روان و جذاب برای معرفی سایت شما بسیار موثر و نتیجه بخش خواهد بود. محتوای مناسب برای معرفی سایت، محتوایی است که هدف و مطلب اصلی را به طور رسا به کاربر انتقال دهد و مهم تر از هر چیزی باعث کسب اعتماد مخاطب به شما و محصولات سایت شما شود. سفارش تولید محتوا با تعیین تعداد کلمات، نوع محتوا همانطور که قبلا بیان شد (تالیفی یا ترجمه ای ) از طریق سامانه های هوشمند صورت می گیرد ، پروسه سفارش تولید محتوا تا دریافت محتوا در شتاب مارکتینگ زمان بر نبوده و در کمترین زمان محتوای با کیفیت سفارش شده در اختیار مشتری قرار می گیرد.

شرکت تولید محتوا

امروزه با توجه به نیاز سایت ها به محتوای خوب شرکت های تولید محتوا نیز افزایش یافته اند. در این قسمت به معرفی انواع شرکت های تولید محتوا می پردازیم:
1) بسیار از شرکت های تازه تاسیس در سطح کشور به صورت حضوری فعالیت می کنند و وب سایت ندارند.
2) دسته دوم شرکت هایی هستند که فقط به صورت غیر حضوری و آنلاین فعالیت می کنند یعنی مراحل سفارش و تولید محتوا فقط و فقط به صورت غیر حضور و آنلاین انجام می گیرد.
3) نوع دیگری از شرکت های تولید محتوا هستند که هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری فعالیت میکنند و مخاطب می تواند با هر دو روش حضوری و غیر حضوری (آنلاین) محتوای درخواستی خود را سفارش داده و تحویل بگیرد.
شرکت تولید محتوای شتاب مارکتینگ با در اختیار داشتن نویسندگان و سئو کاران حرفه ای باعث جلب رضایت مشتریان تولید محتوا شده و به هر دو روش حضوری و آنلاین در حال ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

خدمات تولید محتوا در شرکت تولید محتوا شتاب مارکتینگ به چه صورت انجام می گیرد؟

در قسمتی از وب سایت شرکت شتاب مارکتینگ نمونه کارهای نویسندگان تولید محتوا وجود دارد که مشتریان می توانند برای آشنایی بیشتر نمونه کارها را مطالعه فرمایند و آگاهی دقیق و کاملی از نوع نگارش و نحوه تولید محتوا کسب کنند و در صورت رضایت بخش بودن نمونه کار می توانند با مشاهده جدول لیست قیمت های تولید محتوا بر اساس تعداد کلمات و نوع محتوا ( تالیفی و ترجمه) و با پرداخت هزینه بسیار منصفانه، سفارش خود را به طور کامل ثبت کنند و در مدت زمان تعیین شده محتوای درخواستی را به صورت فایل پی دی اف یا ورد تحویل بگیرند.

چگونه تولید محتوا کنیم؟

بعد از ساخت وب سایت مرحله بعدی تهیه مقاله یا محتوای مناسب می باشد تا در درجه اول باعث افزایش کاربر و بازدید از سایت شما شود و در درجه بعدی باعث تبدیل کاربر به مشتری برای محصولات وب سایت شما گردد. اگر چه نوشتن متن محتوایی که توسط نویسندگان انجام می گیرد قابل آموزش نیست و بر اساس ذوق و ایده های نویسندگی هر فرد نویسنده با توجه به منابع در دسترس انجام می گیرد اما می توان تا حدودی نحوه و اصول خوب نوشتن محتوا را آموزش داد و باید ها و نباید های نکات تشکیل دهنده یک محتوای خوب را یاد آور شد. یکی از راه های تولید محتوای مناسب و کاربر پسند مطالعه کردن نمونه کار های تولید شده از همان محتوا و منتشر شده در شبکه های اجتماعی و گوگل می باشد با مطالعه و بررسی نمونه کار مشابه می توان یک محتوای کامل تر و به روز تر در اختیار مشتری قرار داده شود. شما صاحب یک کمپانی بزرگ هستید و قصد دارید برای گسترش برند خود در کل دنیا اقدام به ساخت وب سایت و معرفی محصولات خود به کل دنیا را بکنید، بسیار خب!! شما برای ادامه مسیر به تحقق رساندن رویاهای خود باید مهارت نوشتن را بکار بگیرید و داستان برند خود را به صورت یک محتوای جذاب برای کاربران سایت بنویسید. همچنین شما می توانید برای تهیه مقاله ها و محتوا های جذاب و درجه یک متناسب با نوع سایت و نوع کسب و کار خود به سایت ما مراجعه کرده و کلمات مورد استفاده در سایت خود برای جلب توجه کاربران را به ما بسپارید.

تولید محتوای تخصصی

همانطور که قبلا ذکر شده است امروزه تولید محتوای تخصصی می تواند باعث افزایش بازدید از سایت شما شود و به دنبال آن باعث افزایش درآمد از طریق اینترنت شود، در تولید محتوای تخصصی برای سایت ها محتوا یا متن مقاله بر اساس نوع کسب و کار آن سایت انجام می گیرد و بیشتر از مطالبی استفاده می شود که مربوط به آن کسب و کار بوده و نکات سئو و جزئیات یک محتوای مناسب به درستی در آن بکار رفته باشد. کارشناسان شرکت شتاب مارکتینگ متناسب با رعایت یک سری از قوانین و قواعد موجود گوگل محتوای استاندارد درخواستی را تهیه و در اختیار مشتریان قرار می دهند.
فاکتور های مورد نیاز برای تولید محتوای تخصصی
طراحی سایت
طراحی گرافیک محتوایی
عکاسی و یا تصاویر ثبت شده مرتبط با محتوا
تدوین خلاقانه محتوا
ایجاد کمپین تبلیغاتی
تولید محتوای تخصصی باید به دور از هر گونه رونویسی یا کپی برداری باشد و واژگان اصلی به درستی و کاربردی در آن استفاده شود و پس از تولید محتوای تخصصی متن مقاله توسط کارشناسان بازبینی و ارزیابی شود تا در نهایت نتیجه کار موفقیت آمیز و مخاطب پسند باشد.

تولید محتوا به زبان عربی

آیا شرکت های ایرانی به تولید محتوا به زبان عربی نیاز دارند؟
با گسترش ارتباطات با دیگر کشور ها تولید محتوا به زبان عربی این امکان را به شرکت های تجاری می دهد تا کسب و کار یا بازار فروش و معاملات خود را در کشور های عربی زبان نیز گسترش دهند بسیاری از تجار و صاحبان شرکت هایی که قصد در به دست آوردن بازار های عربی زبان ها دارند به طور حتمی نیاز دارند که محتوا ها و مقاله هایی تخصصی و کاربردی به زبان عربی تهیه کنند.
چگونه تولید محتوا به زبان عربی یک فرصت استثنایی برای توسعه کسب و کار بزرگ را فراهم می آورد؟
در دنیای ارتباطات و تکنولوژی جهان سوم با توجه به افزایش فعالیت شرکت ها در جامعه مجازی و مشغول به کار بودن آنها به صورت آنلاین نیازم توام آنها به ایجاد سایت چند زبانه را گویا می باشد علی الخصوص کشور هایی که قصد توسعه کسب و کار خود را در خاورمیانه دارند حتما باید تولید محتوا به زبان عربی را بعنوان یکی از مهم ترین فاکتور های موفقیت خود فراموش نکنند. در سایت های چند زبانه که محتوا به زبان های عربی و انگلیسی و ... تهیه می شود علاوه بر تسلط به زبان هر کدام از کشور ها نیاز به دانش اولیه و فنی محتوا یا مقاله نویسی نیز می باشد. شایان ذکر است که وجود مقاله هایی به زبان های دیگر در سایت ها از جمله زبان عربی امتیاز استثنایی برای شرکت های تجاری می باشد و صاحبان شرکت های کشور های عربی به راحتی می توانند مستقیما با سایت شما ارتباط برقرار کنند و اطلاعات محصولات و شرکت شما را مطالعه کنند. بسیاری از کشور ها در جهان عربی زبان بوده و یا مسلط به زبان عربی هستند پس کاملا مشخص است که برای گسترش شرکت تا آن سوی مرز ها و تا وسعت جهان نیاز به تولید محتوای عربی و همچنین با توجه به بین المللی بودن زبان انگلیسی به طور حتم نیاز به تولید محتوای انگلیسی نیز می باشد و روز به روز با گسترش ارتباطات و تکنولوژی اهمیت چشم گیر تولید محتوا به صورت تخصصی به زبان های عربی و انگلیسی بیشتر به چشم می خورد. برای توسعه کسب و کار در دنیا علاوه بر تولید محتوا به زبان عربی یا انگلیسی حتما باید به سرمایه اولیه این کار نیز توجه شود تا در ادامه مسیر مشکلی به وجود نیاید بدیهی است که برای انجام همچین کاری باید سرمایه کافی وجود داشته باشد تا کار به صورت حرفه ای و دقیق انجام شود. تولید محتوا به زبان عربی علاوه بر دانش تولید محتوا نیاز به مهارت های خاصی دارد که نویسنده محتوا باید بتواند با ترکیب واژه های عربی یک مقاله جذاب را ارائه دهد، نویسندگان مسلط به زبان عربی شرکت شتاب مارکتینگ یک انتخابی مناسب برای گسترش کسب و کار شما در سطح جهانی و آن سوی مرز ها می باشند.

تولید محتوا به زبان انگلیسی

تولید محتوا به زبان انگلیسی رویکردی برای جهان شدن و گسترش جذب مشتری از سراسر جهان. اخیرا رویکرد جدیدی با طرح تولید محتوا به زبان انگلیسی در وب سایت های تولید محتوا رواج یافته است محتوای انگلیسی برای برند هایی که قصد گسترش دادن کسب و کار خود در سرتاسر دنیا را دارند بسیار مناسب و کار ساز می باشد یک شرکت تولید کننده محصولات آرایشی بهداشتی و یا پوشاک و ... برای رواج دادن محصولات برند خود در دنیا نیاز به تولید محتوا به زبان انگلیسی در وب سایت خود را دارد تا رویای گسترش جهانی کسب و کار خود را به حقیقت تبدیل کند، تولید محتوا به زبان انگلیسی نقش به سزایی در افزایش اعتبار وب سایت دارد چراکه در عصر ارتباطات دسترسی به ابزار ها به زبان انگلیسی بسیار حائز اهمیت است. بازار یابی آنلاین و تولید محتوا فرصت بالقوه برای گسترش اقتصادی یک کشور نیز محسوب می شود، در بسیاری از کشور های توسعه یافته جهان سوم نیاز اساسی برای طراحی سایت ها به زبان انگلیسی و زبان مادر آن کشور و به اصطلاحی دیگر ساخت سایت های دو زبانه به چشم می خورد. با این روش صاحبان کسب و کار های اینترنتی می توانند محصولات خود را به راحتی و در ارتباط مستقیم با مشتری به آنها ارائه دهند. با گذشت زمان و پیشرفت عصر ارتباطات نحوه ی معرفی محصولات یک کمپانی به سمت معرفی چند زبانه شدن پیش رفته است . چند زبانه شدن وب سایت ها این شانس را به کمپانی می دهد که تا انواع محصولات خود را به زبان های مختلف با محتوای که جنبه آموزشی، تبلیغاتی دارد ، برای مشتریان در چارچوبی ثابت عرضه کنند. برای تولید محتوا به زبان انگلیسی بایستی همانند محتوای فارسی دستور زبان و نگارش آن به درستی رعایت شود تا شیوایی و انسجام محتوا حفظ شود. در طی سابقه چند ساله شرکت شتاب مارکتینگ در زمینه تولید محتوا به زبان فارسی و انگلیسی با ارائه محتوا های با کیفیت و قابل فهم توانسته ایم جایگاه خود را در گوگل بهبود بخشیده و رضایت مخاطبین و مشتریان را جلب کنیم.

خدمات تولید محتوا

نام تجاری شما فراتر از آن چیزی است که شما نگاه می کنید و درباره اش صحبت می کنید. خدمات تولید محتوا برند ها را قادر می سازد که مارک تجاری خود را به جهان معرفی کنند، ما خدمات تولید محتوا را برای تبلیغ در عرصه جهانی بهینه سازی میکنیم. در طول چند سال اخیر با فعالیت در عرصه تولید محتوا ، طراحی سایت ، رپورتاژ آگهی ، طراحی اپلیکیشن، تبلیغات در جامعه مجازی و تبلیغ در سطح جهانی گوگل توانسته ایم با موفقیت و با افتخار بهترین ها را به جهان ارائه دهیم. محتوای قوی ، جذاب و در عین حال، استاندارد علاوه بر ترویج نام تجاری قدرت را در اختیار شما قرار می دهد. اگر شما همچین هدفی دارید، ما می دانیم چگونه این کار را برای شما انجام دهیم. از طرفی زمان زیادی لازم است که بازدهی واقعی مقاله شما در وب سایت مشخص شود و تاثیر آن بر خواننده نمایان شود، برای داشتن وب سایت جذاب و برای ادامه مسیر شما باید صبور باشید و بررسی و تجزیه و تحلیل خود را ادامه دهید زیرا با این کار می توان ضعف ها و موارد مورد نیاز برای تاثیرگذار بودن یک وب سایت را به خوبی درک کرد. چرا وب سایت بدون محتوای عالی نتیجه خوب و مورد انتظاری را برای صاحب وب سایت به ارمغان نمی آورد؟ وب سایت های بزرگ نیاز به محتوای عالی دارند و زمانی که کیفیت محتوای قرار داده شده در سایت پایین باشد، این ضعف به صورت آشکارا برای کاربر مشخص می شود و ناخودآگاه دید کاربر یا مشتری نسبت به سایت و محصولات آن عوض می کند و نتیجه کار رضایت بخش نیست و حتی باعث نادیده گرفته شدن سایت و محصولات سایت شما از طرف کاربر می شود. بعنوان یک شرکت دیجیتال ، خدمات تولید محتوای خلاقانه کاری است که ما همه روزه در حال انجام دادن آن هستیم و خدمات لازم را برای ارائه محتوای کارآمد و خلاقانه ارائه می دهیم. تیم شتاب مارکتینگ محتوای ماندگاری را برای سایت شما تهیه میکند که نه تنها باعث افزایش جذب مشتری شده بلکه باعث می شود با افتخار و با قدرت در مورد برند یا نام جهانی خود صحبت کنید. سئو برای دستیابی به موتور های جستجو گر وب مستر باید محتوای محتوایی با کلمات کلیدی مرتبط را بهینه سازی کند، به همین دلیل است که سئو و محتوا امروزه یکی از ابزار های برتر بازار یابی است چرا که فقط کسب و کارهایی در صفحه اول گوگل قرار می گیرند که سئو را برای کاربران انجام دهند. شما تصمیم گرفته اید که از سئو به عنوان ابزاری برای نتایج بهتر در بازاریابی برای کسب و کار خود استفاده کنید، بسیار خوب. اما بهتر است قبل از انجام مراحل در مورد این موضوع اطلاعاتی به دست بیاورید. در حال حاضر مرحله اول کار با جستجو یک آژانس سئو و یا شرکت سئو آغاز می شود که با بکارگیری تکنیک ها میتواند برای نتیجه گیری عالی وب سایت شما کمک کند احتمالا شما در این جستوجو بسیاری از شرکت ها آشنا خواهید شد که صحبت از کسب رتبه بندی مناسب در گوگل را به میان می آورند و به عبارتی از مزایای سئو اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهند، اما بسیاری از مردم در مورد معنای واقعی اصطلاحات سئو و تولید محتوا ابهاماتی دارند در ادامه قبل از اینکه ما ارتباط بین سئو و تولید محتوا را بررسی کنیم بهتر است به تعریف کلی از سئو بپردازیم.

سئو چیست؟

سئو ،کلمات کلیدی (لینک های کوتاه ) یک سایت را در صفحه ی اول گوگل قرار می دهد که توسط متخصصان سئو و شرکت های تولید سئو با ادعای تضمین بهینه کردن وب سایت ها انجام می گیرد. بهینه سازی موتور جست و جو به اختصار سئو یک تکنیکی است که به موتور های جست و جو کمک می کند وب سایت ها را در نتایج جست و جو رتبه بندی کند و اگر سئو بطور صحیحی بکار رود می تواند وب سایت شما را در بالاتر از میلیون ها سایت دیگر در دسترس قرار دهد، هدف نهایی سئو افزایش بازدید وب سایت است.

نقش تولید محتوا در سئو

در حال حاضر مهم ترین مسئله در اینجا این است که آیا سئو و تولید محتوا با هم مرتبط هستند یا خیر؟ آیا آنها می توانند به عنوان یک ابزار واحد مورد استفاده قرار بگیرند یا این دو ابزار بازاریابی باید جداگانه استفاده شوند؟ برای پاسخ به این سوال شروع به مقایسه سئو و تولید محتوا خواهیم کرد.

تفاوت بین سئو و تولید محتوا

با بررسی آنچه که این دو مفهوم را متفاوت می سازد شروع می کنیم، شاید مهم ترین تفاوت بین تولید محتوا و سئو دامنه آنهاست. تولید محتوا دامنه وسیع تری دارد اما سئو دارای دامنه وسیعی نیست. سئو بر الزامات موتور جستجوگر تمرکز می کند و ما در شتاب مارکتینگ با تولید محتوا و استفاده از سئو برای افزایش سرعت جست و جو در گوگل و با استفاده از ایده های نوشتاری محتویاتی را برای اطلاع رسانی به مردم توسعه می دهیم.

سئو 2019

تغییرات جدید سئو در سال 2019ثبت شده است می توان به، به ایجاد لینک برای کلمات کلیدی ،روز رسانی های الگوریتم های گوگل و جست و جوی صوتی و پیشرفت های تکنولوژی (به عنوان مثال یادگیری ماشین حساب ) اشاره کرد.
آیا این تغییرات به وجود آمده باعث پیشبرد تکامل و تحول سئو شده است ؟
چگونه شما از استراتژی سئو برای تسلط بر رقابت خود در گوگل و سایر موتور های جستجوگر استفاده می کنید؟ سیستم جستجوگر شبکه جهانی (گوگل) الگوریتم های مختلفی دارد و یک سیستم پیچیده است. از آنجایی که امروزه همه چیز با سرعت بالا تعریف می شود مثل بالا رفتن سرعت لود شدن سایت ها ، موتور های جستجو همیشه در تلاش هستند که سرعت جستوجو را برای کاربران بهبود بخشند. گوگل انتظار دارد صفحات وب که توسط کاربران جستوجو می شود در کمتر از 2 ثانیه لود شوند. وقتی صحبت از به روز رسانی می شود همه ی سئو کاران به این فکر می افتند که باید تمامی کلمات کلیدی سئو کاربرد شده در سایت خود را دوباره با بروز رسانی جدید هماهنگ کنند. موتور های جستوجو گر همیشه در تلاش هستند که بهترین و سریع ترین نتیجه را به کاربران ارائه دهند. در سال 2019 سئو به شما کمک می کند تا درآمد بیشتری کسب کنید و سرعت یافتن کلمات و عبارت مورد نظر بیشتر از آنچه که فکرش را می کنید افزایش میابد

تولید محتوا در تهران

اولین ماراتن تولید محتوای دیجیتال ایران در تهران به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف در اواخر نوامبر 2015برگزار شد. و این ماراتن شامل طیف گسترده ای از موضوعات فرهنگی، علوم اسلامی، پزشکی، بهداشت، صنعت، هنر و معماری، اقتصاد و کار آفرینی ، علوم فنی و مهندسی ، شیوه زندگی و موضوعات آزاد را تشکیل داده بود. در میان این موضوعات مهم ترین مباحث تمرکز بر سناریو های بازی های کامپیوتری، الگوریتم ها و محتویات نرم افزار های تلفن همراه، عکاسی با تلفن همراه، صوتی و تصویری، الگوریتم های محتوا از نرم افزار های چند رسانه ای، فایل های متنی و تصاویر، الگوریتم های محتوایی انیمیشن بودند. اهداف این رقابت و تکنولوژی شامل ترویج فرهنگ از طریق تولید محتوای دیجیتال علمی و عملی، شناسایی توانایی ها و هدایت مهارت های جامعه نسبت به زمینه تولید محتوا و لذت بردن از حل مسئله به شیوه های مختلف و با روش های خلاقانه است.
امروزه همه شرکت ها در زمینه تولید محتوا در تلاش هستند که از رقبا خود جلو بزنند، اما چطور؟ زمانی که شما در ابتدای کار تیم با تجربه ای را کنار هم گرد آورید و از نویسندگان با ذوق و با استعداد برای تهیه متن مقاله یا تولید محتوا استفاده کنید و فرد نویسنده در نظر بگیرد که متن محتوا را برای چه شرکتی و چه نوع کسب و کاری باید تولید کند و از چه واژگان تاثیر گذاری برای جذاب تر کردن محتوا برای خواننده استفاده کند. بهینه سازی تولید محتوا همانطور که گفته شد به تیم بازار یابی شما اجازه می دهد تا مقالات با کیفیت و بهتر و پست های تبلیغاتی درجه اول را تولید کند .همچنین به شما اجازه می دهد سریع تر کار کنید و موضوعات خاص را سریع تر رقبای خود در دنیای بازاریابی انتخاب کنید. در تیم های تولید محتوا در تهران اعضای تیم ه خوبی به نقش خود واقف هستند و بسیاری از آنها دوره های آموزش تولید محتوا را گذرانده اند و نویسنده ای که با برای یک فروشنده کار می کند بهتر است نام تجاری و توضیحاتی از اهداف بازاریابی و نحوه کسب و کار مشتری را در اختیار داشته باشد.

سایت برتر تولید محتوا

بازاریابی محتوا با محبوبیت افزایش میابد، درسال 2017 حدود 70 درصد از بازاریابان محتوا تجربه ای با این مفهوم را داشته اند. اما چگونه سایت برتر تولید محتوا را پیدا کنیم؟ در ابتدا باید در نظر گرفته شود که سایت بازاریابی محتوا چه نوع خدمات و چگونه آن را ارائه می دهد و آیا این خدمات ارائه شده از سمت آژانس تولید محتوا در افزایش بازدید و جذبه وب سایت شما تاثیر گذار خواهد بود یا نه؟ آژانس های تولید محتوا بر اساس خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهند رتبه بندی می شوند، تولید محتوا یک علمی است که باید قوانین و تکنیک های آن آموزش داده شود و برخلاف آنچه که در ظاهر دیده میشود و بر خلاف تصور شما تولید محتوا منحصرا بازنویسی یا ترجمه یک متن نیست.
خدمات ارائه شده در برترین سایت های تولید محتوا شامل:

تدوین تقویم محتوایی
همه ما می دانیم که زمان تحویل محتوا برای مشتری مهم می باشد و شرکت شتاب مارکتینگ برای اطمینان مشتری از زمان دریافت سفارش خود مهلت زمان مشخصی را تعیین و به مشتری اطلاع رسانی میکند. با توجه به نوع محتوای درخواستی ممکن است تولید محتوا نیاز به زمان طولانی تری داشته باشد و برای تولید محتوای با کیفیت احتیاج به زمان کافی می باشد. تدوین استراتژی های با قدرت محتوایی
بررسی و تجزیه و تحلیل وب سایت ها و آژانس ها از نظر تولید محتوا
بهینه سازی محتوا
رعایت نکات سئو
استفاده از تکنیک های قدرتمند بازاریابی برای جذب مشتری
تولید محتوا برای هر گونه شبکه اجتماعی اعم از اینستاگرام و...
تولید محتوا به صورت ویدیو، عکس و ...
تولید محتوا به زبان های انگلیسی و عربی
استفاده از کلید واژه های متناسب با نوع تیتر محتوای در خواستی
بنابراین معیار اصلی رتبه بندی برترین سایت تولید محتوا را کیفیت محتوا مشخص می کند و رتبه بندی یک محتوا در گوگل با توجه به سئو و کلمات کلیدی مورد استفاده انجام می گیرد.

راه های تولید محتوا

با توجه به مطالعات اخیر پیش بینی می شود که تولید محتوا در سال 2019 با حفظ رقابت باعث افزایش روند کسب و کار می شود، این بدان معنی نیست که با افزایش تولید محتوا باعث افزایش جذب مشتری می شود بلکه استراتژی بازاریابی محتوای خوب در مورد ارائه یک مفهوم دقیق برای مشتریان و مخاطبین می باشد. با توجه به این موضوع افزایش تولید محتوا بدون در نظر گرفتن کیفیت آن کاری بسیار بیهوده و بی ثمر می باشد، راه هایی که در عین حفظ کیفیت محتوا باعث افزایش روند تولید محتوا می شوند عبارتند از: _برنامه ریزی درست و تهیه لیستی از مباحث تشکیل دهنده مقاله _گذاشتن زمان کافی برای تمرکز روی موضوع و ایده پردازی و به دست آوردن ایده های بیشتر و استفاده از آنها در زمینه تولید محتوا (بهتر است تولید محتوا با تمرکز کافی و تفکر روی موضوع انجام گیرد) -مطالعه منابع معتبر داخلی و خارجی در مورد موضوع مقاله و بکارگیری آن در تولید محتوا _به روز بودن اطلاعات استفاده شده در مقاله _استفاده از جملات کوتاه چشم گیر به عنوان پیام های مناسب برای انتقال سریع مفهوم _تاثیر حیرت انگیز تحقیقات در عصر حیاتی بازاریابی یعنی تولید محتوا _استفاده از منابع معرفی شده توسط مشتری

تولید محتوا در سال 2019

با بازاریابی محتوا در سال 2019 یک فرصت فوق العاده برای تقویت کسب و کار خود را به دست می آورید. با ارائه محتوای ارزشمند می توانید شهرت آنلاین خود را بهبود بخشیده و علاوه بر رشد چشم گیر طرفداران نام تجاری خود ، جامعه را بسازید. با این حال بازاریابی محتوا فقط ایجاد و توزیع محتوا نیست، از سال 2018، 84% از شرکت های بازاریابی و تولید محتوا با بکار گیری کارکنان از تاکتیک های بازاریابی محتوا استفاده می کنند و در حالی که تاکید بر روی این عنوان وجود دارد که بازاریابی تولید محتوا در سال 2019 فراتر از سال 2018 خواهد بود. بازاریابان تولید محتوا تمایل دارند روشهای خاص خود را با استفاده از بهترین شیوه ها برای ایجاد، توزیع و آنالیز و تجزیه تحلیل محتوا داشته باشند. با این حال اگر محتوای تولیدی به مدت طولانی در سایت باقی می ماند باید پس از مدتی آن محتوا به روز رسانی شود، برای مثال شما یک محتوا تحت عنوان روغن های گیاهی تهیه می کنید و در سایت قرار می دهید اما با گذشت زمان لازم است که تغییراتی در متن محتوا و اطلاعات آن انجام شود و روند تحولات بازار و آگاهی های جدید بدست آمده برای روغن های گیاهی در آن مقاله اصلاح شود.

تکنیک و ابزار های مورد استفاده در سال 2019
استفاده از این تکنیک ها و ایده و کشف ابزار های جدید باعث تقویت استراتژی تولید محتوا ئ بازاریابی اینترنتی می شود. اثبات شده است کسانی که اهدافشان را می نویسند احتمال بیشتری برای رسیدن به اهداف خود دارند، همان مفهوم برای مستند سازی استراتژی بازار یابی محتوا استفاده می شود، در سال 2019 شرکت های تولید محتوا مدت زمانی را برای نوشتن و بررسی استراتژی محتوا تولیدی توسط شرکت خود را می کنند و سپس نیاز است که پیشرفت بازاریابی خود را آنالیز و نقاط قوت خود را بشناسند و به تقویت نقاط قوت خود بپردازند.
آیا ما در مسیر رسیدن به اهدافتان در دنیای بازاریابی اینترنتی هستید؟
کجا می توانید نقاط ضعفتان را بهبود ببخشید؟
زمانی که احساس شود محتوا تکراری یا یکنواخت است، وقت آن است که با الهام گرفتن از مقاله ای دیگر و یا کتاب ها و مجلات های منتشر شده با این عنوان متن مقاله خود را بهبود ببخشید و یا از ایده های خلاقانه ذهنتان بهره ببرید. بهتر است با تجزیه و تحلیل تاکتیک های استفاده شده د ر مقالات دیگر شروع کنید و کشف کنید که چگونه باید استراتژی محتوای خود را تنظیم کنید تا برای خوانندگان تکراری نباشد. یک بخش از محتوا را مشخص کنید که می خواهید آن بخش را بهبود ببخشید سپس آن را با محتوا های مشابه تولید شده مقایسه کنید شما در ادامه می توانید از روش طوفانی استفاده کنید بدین معنی که اگر در محتوای مشابه پیش رو از یکسری موضوعات خاص استفاده شده است شما یک گام بیشتر برداشته و یکسری محتوا برای هر کدام از عکس ها یا فیلم ها قرار داده شده در وب سایت خود ایجاد کنید. در سال 2019 داشتن تجربه یا سابقه تولید محتوا (نویسندگی محتوا) یک ضرورت است و همچنین بهتر است قسمتی از سایت را برای ارتباط مستقیم با کاربر اختصاص دهید تا از تجربه کاربر نیز استفاده شود تا نقاط ضعف و نقاط قوت مقاله از دید کاربر نیز بررسی شده و بهبود یابد. تیم مجرب شتاب مارکتینگ با فعالیت همه روزه در تلاش است که روند خواندن محتوا در مورد محصولات تا خرید (افزایش فروش) را سرعت بخشد.

طراحی سایت

طراحی وب چیست؟
طراحی سایت به طراحی وب سایت هایی اشاره دارد که در اینترنت نمایش داده می شود و معمولا به توسعه وب سایت ها اشاره دارد تا توسعه نرم افزار ها. طراحی وب سایت بیشتر بر روی مرورگر دسکتاپ متمرکز بوده اما با این حال از اوایل سال 2010 طراحی برای مرورگر های تلفن همراه ، تبلت بطور فزاینده ای اهمیت یافته است. یک طراح وب بر روی ظاهر، طرح بندی، رنگ ، فونت و تصاویر محتوایی وب سایت کار می کند، طرح بندی به نحوه ساختار اطلاعات و طبقه بندی اشاره دارد. ما طراحی وب سایت را دوس داریم و و برای انجام این کار شور و شوق داریم، طراحی وب بخشی از زندگی متخصصین طراحی سایت شرکت ما است و هر روز در حال تلاش برای تقویت و ایجاد طرح های جذاب برای طراحی وب هستند، هزاران سایت با مشارکت فعال ما طراحی شده است. یک طراحی سایت خوب در عین حفظ زیبایی ظاهری برای استفاده کاربر ساده می باشد و بطوری که هیچ قابلیت اضافی منحرف کننده یا گیج کننده ای برای کاربر وجود نداشته باشد. با طراحی سایت توسط کارشناسان ما ، شما میتوانید وب خود را به یک سایت منحصر بفرد تبدیل کنید. در حال حاضر می خواهیم برخی از ایده های هیجان انگیز را با شما به اشتراک بگذاریم:
رویداد طراحی وب به سرعت در حال تغییر است، برای درک این موضوع شما باید سیر تکامل طراحی وب را مطالعه کنید از سایت های قدیمی تا وب سایت های مدرن امروزی. ما سعی خواهیم کرد پیش بینی کنیم که چه نوع طراحی وب در آینده نزدیک محبوبیت خواهد داشت. سه مرحله از تکامل طراحی وب از گذشته تا به اکنون وجود دارد:
طراحی وب 1.0
طراحی وب سایت های اولیه برپایه متن بودند و سخت است بگوییم که آنها طراحی وب داشتند چرا که در مقابل طراح های امروزی میتوان گفت که اصلا طراحی بشمار نمی آیند، با گذشت زمان برخی از عناصر گرافیکی در وب سایت ها ظاهر شدند که باعث جذابیت وب سایت شد از جمله این تغییرات می توان به اضافه شدن جداول و تقسیم بندی محتوای سایت اشاره کرد. به تدریج بسیار از افراد سیستم های مدیریت محتوای خود را ایجاد کردند بنابراین وب مستر ها دیگر مجبور نبودند فایل های HTML را ویرایش و یا آنها را به سرور آپلود کنند، اما ممکن بود محتوای آنلاین را در زمان حال تغییر دهند. تکامل طراحی وب و گسترش تلفن های همراه منجر به تغییرات جدید شد. تغییرات بعدی ارتقای طراحی سایت به 2.0 بود، در این تغییرات صفحات وب بر روی شبکه قرار گرفتند و طراحان وب توانستند عناصر تشکیل دهنده سایت را با طرح بندی مرتب کنند. Bootstrap سرعت توسعه طراحی وب را بهبود بخشید و این روند را ساده و راحت تر ساخت. Bootstrap از ابتدای شروع بکار از دستگاه های تلفن همره پشتیبانی کرد و باعث تسریع پیشرفت در زمینه ی برنامه نویسی برای دسکتاپ ، لپ تاپ و....شد و پس از آن Wordpress,joomla,drupal محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا شدند. با استفاده از این سه سیستم هر کسی می تواند تم وبلاگ یا وب سایت ایجاد کند و امروزه بیش از 20% سایت ها با استفاده از این سیستم ها ساخته می شود و امکان ایجاد تم ها و قالب ها به صورت آماده و قابل خریداری را ایجاد می کند. درسال 2008 artisteer وارد دنیای طراحی سایت شد و در آن زمان تبدیل به محبوب ترین تم ساز شد با استفاده از artisteer هر کسی می تواند قالب ها و تم ها را در عرض چند دقیقه عوض کند، تا به امروز میلیون ها سایت با استفاده از artisteer طراحی شده اند. استفاده از هر کدام از این سیستم ها تا سال 2015_2016 ادامه داشت تا اینکه در سال 2016طراح صفحات وب با تغییرات شگرفی روبرو شد که با طراحی قبلی متفاوت بود از جمله این تغییرات می توان به موقعیت یابی، عنصر هم پوشانی و شکستن محدودیت های شبکه های بوت استرپ اشاره کرد. دو روش رایج برای طراحی وب سایت هایی که به خوبی روی دسکتاپ و موبایل کار می کنند، طراحی پاسخگو و انطباقی است. در طراحی پاسخگو محتوا به صورت پویا بسته به اندازه صفحه نمایش حرکت میکند، در طراحی انطباقی محتوای وب سایت در اندازه های طرح که با اندازه صفحه نمایش رایج مطابقت دارد، فیکس( ثابت) می شود. بعنوان یک طراح سایت، حفاظت از طرحی که در بین دستگاه ها سازگار است و باعث حفظ رضایت و تعامل کاربر می شود ، بسیار اهمیت دارد.

تولید محتوا آموزشی

تولید محتوا آموزشی
از زمان گذشته تا به امروز آموزش و پرورش ی از مهم ترین دغدغه های یک جامعه به شمار می آید به تدریج با گذشت زمان و پیشرفت ها و توسعه علم و ترکیب آن با تکنولوژی روش های جدیدی برای آموزش بنیان شده است . آیا روش های سنتی برای آموزش و ترویج علم از بین رفته اند؟ هم اکنون نیز مثل گذشته روش های سنتی تدریس و آموزش ادامه دارند اما در کنار این روش ها برای بازده بهتر آموزش روش های نوینی با روش های سنتی همراه شده اند.
در ادامه قصد داریم چند مورد از روش های نوین آموزش را معرفی کنیم:
آموزش های آنلاین و آفلاین
در آموزش های آفلاین که از سیستم HTMLاستفاده می شود، محتوای آموزشی که در برگیرنده محتوای متنی ، تصاویر، ویدیو ها و صدا ها می باشد در داخل یک فایل فشرده به صورت نرم افزار تولید و قابل اجرا بر روی سیستم عامل های همه ویندوز ها می باشد. البته شایان ذکر است که در اینگونه آموزش ها تمرکز بر روی متن است و بیشر محتوای آموزشی را متن تشکیل می دهد و در برخی صفحات و مباحث که برای درک بهتر نیاز به تصاویر دارند از عکس استفاده شده می شود. امروزه با پشرفت تکنولوژیِ در زمینه اپلیکیشن ها تلفن هماره و تبلت ها اینگونه آموزش های آفلاین در گوشی های تلفن همراه نیز با سیستم عامل های جاوا، اندروید و ios قابل اجرا هستند. روش دیگر آموزش های آفلاین فیلم های آموزشی هستند که در هر زمینه ای و هر رشته ای با تدریس اساتید آن رشته و یا انیمیشن های دو بعدی انجام می گیرد که معمولا دارای حجم بالایی به همین دلیل تحت عنوان سی دی های آموزشی در کتاب فروشی ها یا مراکز توزیع تجهیزات آموزشی به فروش می رسند. برای تولید محتوای آموزشی باید رعایت اصول آموزشی را در نظر داشت و سعی در آن کرد که با کشف روش های نوین آموزشی ساده ترین متد ها را برای بیان مباحث و درک بهتر آنها بیان کرد.

چگالی کلمات تولید محتوا

منظور از چگالی کلمات محتوا چیست؟ چگالی محتوا به نسبت محتوای یک صفحه به اندازه همان صفحه اشاره دارد صفحات دارای چگالی محتوای بیشتر در رتبه بندی موتور های جستجوگر در جایگاه مناسبی قرار می گیرند. برای مثال اگر محتوای یک صفحه ای دارای 200 کلمه باشد و اندازه آن 10 کیلو بایت ، بهتر از صفحه ای است که دارای 200 کلمه اما با اندازه 20کیلو بایت. محتوای یک وب سایت باید روش باشد و کلمات مبهم در آن استفاده نشود اگر یک صفحه حاوی تعداد زیادی پاراگراف های طولانی باشد و تعداد کلمات آن از حد استاندارد بگذرد جذابیت آن برای خواننده از بین می رود، اکثر افرادی که به وب سایت ها مراجعه می کنند تمایل دارند محتوای وب سایت را جستجو کنند تا اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند، اگر به راحتی به اطلاعات مورد نظر خود دست پیدا نکنند آن صفحه را می بندند.
اهمیت چگالی محتوا برای سئو
چگالی کلمات محتوا به بهینه سازی موتور های جستجوگر کمک می کند (سئو) وب سایت هایی که میزان چگالی محتوا را کنترل و تنظیم می کنند، معمولا حاوی محتوایی هستند که دارای کلمات کلیدی قابل درک هستند. ارائه کلمات کلیدی مناسب و متن های آسان و خوانا تشکیل دهنده پاراگراف های یک محتوا به رتبه بالاتر در موتور های جستجو کمک می کند. هنگامی که یک ربات موتور جستجو یک سایت را باز می کند، به دنبال کلمات کلیدی مربوط به همان عنوان داده شده به موتور جستجوگر می باشد و آن صفحات را به صورت طبقه بندی و رتبه بندی مناسب برای کاربر نشان میدهد، سایتی که دارای رتبه بندی مناسبی است در لیست، بالاتر از همه صفحات در صدر موتور جستجو قرار می گیرد. صفحاتی که دارای کلمات کلیدی زیادی هستند به عنوان یک عمل غیر منطقی سئو شناخته شده و یک عملکرد منفی برای سایت محسوب می شود و در بین کاربران محبوبیتی نخواهد داشت پس باید همیشه دقت شود که هم تعداد کلمات( چگالی ) و هم نوع کلماتی که استفاده می شود به صورت استاندارد بوده و زیاد طولانی و خسته کننده نباشد و از طرفی زیاد از کلمات کلیدی استفاده نشود. بدون شک هنگام جستجو در موتور گوگل متوجه شده اید که بارگذاری بعضی صفحات زمان زیادی را صرف میکند و در نهایت پایین تر از بقیه صفحات آشکار می گردد، دلیل زمان بر بودن لود شدن (بارگذاری) اینگونه صفحات به دلیل پایین بودن ترافیک و رتبه بندی آنها در موتور جستجوی گوگل می باشد. خدمات تولید محتوای آژانس شتاب مارکتینگ در حوزه های زیادی فعالیت دارد و در ادامه به بررسی هر کدام از این بخش های خواهیم پرداخت:

تولید محتوای خبری

دسته دیگر از مقالات یا محتوا هایی که طرفداران و دنبال کنندگان زیادی دارد محتوای خبری می باشد، یک محتوا نویس خوب باید به درستی از پس تولید محتوای خبری بر بیاید، اما چه زمانی یک محتوا نویس می تواند به صورت حرفه ای برای تولید محتوای خبری عمل کند؟ برای پاسخ به جواب این سوال باید در درجه اول اهمیت روانشناسی در تولید محتوای خبری را یاد آور شد، همه انسان ها در این کره خاکی حتی در منطقی ترین حالت نیز باز تحت تاثیر احساساتشان قرار می گیرند و معمولا بیشتر اوقات کارها و انتخاب هایی که انجام میدهند بر پایه احساساتشان است، محتوا نویس باید به خوبی بلد باشد که بتواند با متن محتوای خبری احساسات خواننده را نیز درگیر کند بر پایه روانشناسی محتوا، محتوایی که دارای متنی نسبتا طولانی باشد اعتماد مخاطب را بیشتر جلب می کند و از طرفی عنوان هایی که برای متن محتوا استفاده می شود باید از کلماتی تاثیر گذار باشد که به اصطلاحی برای جذب مخاطب در پی گیری ادامه ماجرا جادو کند. برای تولید محتوای خبری باید ابتدای کار تعریف درستی از کلمه خبر داشته باشیم چرا که بدون فهم معانی کلمات نمی توانیم محتوایی درست در مورد آن بنویسیم. خبر یک سری رویداد ها، اتفاقات و حوادث در طول روز هستند که بطور مداوم توسط شبکه های اجتماعی و رسانه ها و مجلات یا روزنامه ها منتشر شده و به اطلاع عموم می رسند و به دلیل پیشرفت ارتباطات حوادث و رویداد هایی که در یک نقطه از جهان انجام می گیرد سریع تر از آنچه که فکرش را بکنید در کل دنیا توسط شبکه های اجتماعی منتشر می شود. البته شایان ذکر است که بسیار از این اخبار صحت ندارند و برای اطمینان از صحت خبر باید از منابع انتشار آنها اطمینان حاصل کرد که خبر منتقل شده ار منبع موثقی باشد. تولید محتوای خبری در زمینه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی بسیار مهم بوده و در صورت شایعه بودن یا غلط بودن آن خبر تاثیرات منفی را در جامعه در پی خواهد داشت. متن محتوای خبری می بایست ساده ،کوتاه و قابل درک و به زبان عمومی مردم کشور باشد. تیتر خبر باید مختصر و مفید باشد که در عین کوتاهی مفهوم کلی خبر را به اطلاع خواننده برساند و در ادامه محتوای خبر با جزئیات مهم به زبان حال بیان شود و بتواند در یک متن کلی و جذاب و نه چندان طولانی تمام سوالات ایجاد شده در ذهن خواننده را پاسخ دهد. محتوای خبری به چند دسته کلی تقسیم میشود: سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، حوادث روز و.....

تولید محتوای گردشگری

محتوای گردشگری برای کسب و کار های مربوط به گردشگری مثل آژانس های برگزار کننده تور های گردشگری بسیار کارآمد می باشد در گذشته کمتر کسی پیدا میشد که رغبتی برای شرکت در تور های گردشگری نشان دهد و کسانی هم که اشتیاقی برای خرید تور ها داشتند بدون اطلاع کامل از مقصد و مکان های دیدنی و نوع تور راهی سفر میشدند. اما با گذشت زمان و با آشنایی آژانس های مسافربری و فروش تور ها با اهمیت تولید محتوا و استراتژی محتوا و تاثیر آن بر نحوه ارتباط با مشتری این آژانس ها نیز به تولید محتوا های گردشگری روی آوردند. متن محتوای گردشگری در قدم اول در مورد نوع سفر و مقصد با حالت داستان یا رویا پردازی تصویر اولیه ای برای مخاطب ایجاد میکند که قراره کجا بره و چه نوع مسافرتی رو تجربه کنه و همچنین برای اطلاع دقیق مشتری تصاویری رو هم از منطقه ای که به عنوان مقصد گردشگری انتخاب شده و حتی مسیری که قراره به اون مقصد برسه رو منتشر میکنه و در اختیار مشتری تور قرار میده. هر چه محتوای گردشگری که توسط محتوا نویس انجام میگیره با توصیف بهتر و لذت بخش تری انجام بگیره مخاطب بیشتر ترغیب میشه که برای دیدن آن مکان و تجربه سفر با تور اقدام کند. در تهیه محتوای گردشگری نباید در مورد امکانات و نوع خدمات و یا جاهای دیدنی مقصد اغراق کرد ، یک محتوا نویس حرفه ای باید بتواند از واقعیت موجود یک تصویر سازی مثبتی را برای مخاطب ایجاد کند بدون هیچ اغراقی. متن محتوای گردشگری باید در بر گیرنده توصیفاتی کامل از مسیر سفر( اطلاعاتی در مورد کیفیت جاده ها)، محل اقامت( در صورتی که زمان تور بیشتر از 12 ساعت باشد)، حمل و نقل ( نوع وسیله ای که قرار است با اون به سفر برید)، معرفی لیدر تور و انتشار اطلاعاتی از وی برای آشنایی بیشتر، نوع غذا و نوشیدنی در هر وعده، امنیت، هزینه ای که باید برای تور پرداخت شود و بسیار از چیز های دیگر که ذکر آنها قبل از خرید تور برای راهنمایی بیشتر نیاز است.

تولید محتوای خدماتی

تاثیر محتوا بر روند کسب و کار شرکت ها و وب سایت های خدماتی بسیاری از صاحبان سرکت های تازه تاسیس آشنایی با محتوا ندارند و وقتی برای اولین بار اسم محتوا به گوش آنها می خورد فکر می کنند که محتوا یک متن ساده است در حالی که عوامل متعددی در تشکیل یک محتوا حرفه ای دخیل هست. محتوا اعتبار بخش سایت شماست متن محتوایی که در سایت ثبت می شود، قرار است بعنوان یک پل ارتباطی عمل کرده و رابطی باشد بین کاربران و وب سایت شما. وقتی کاربری به صفحه وب سایت شما وارد می شود با خواندن متن محتوایی که در سایت هست با نوع خدمات شما آشنا می شود و زمانی که محتوا از کیفیت خوبی برخوردار باشد باعث جلب اعتماد مشتری می شود. بررسی یک محتوای استاندارد نیاز به صرف زمان زیادی نمی خواهد اما همان مدت زمانی را که باعث ماندن کاربر در سایت می شود باعث افزایش ترافیک سایت شده و امتیاز خوبی را از موتور های جستوجوگر به دست می آورد. اگه مطالب سایت را تا به اینجا دنبال کرده باشید بی تردید با اهمیت تولید محتوا به خوبی آشنا شده اید و تولید و تالیف محتوایی که همچین اعتباری را به سایت شما بدهد تنها توسط کارشناسان تخصصی تولید محتوای شتاب مارکتینگ انجام می گیرد. تیم محتوایی شتاب مارکتینگ با ارائه محتوا های خدماتی، آموزشی، سرگرمی، دیجیتال و ... افتخار این را دارد که شما را در مسیر بهبود کسب و کار یاری رساند، خدمات تولید محتوا توسط تیم شتاب مارکتینگ بعد از تحویل متن توسط نویسندگان زیر نظر سئو کاران حرفه ای از نظر رعایت تکنیک ها سئو بررسی و آنالیز شده و همچنین توسط کارشناسان ارشد ویراستاری می شود.

تولید محتوای سرگرمی

تولید محتوا برای سایت هایی که به سرگرمی اختصاص دارند و مطالبی را در سایت برای تفریح و سرگرم کردن افراد قرار می دهند، یکی از لذت بخش ترین گروه های تولید محتواست و شما به راحتی می توانید در این حوزه مخاطبان زیادی را جذب کنید، برای اینکه بتوانید محتوای جذابی برای سایت های تفریح و سرگرمی تولید باید مطالب وب سایت از تنوع بالایی برخوردار باشند و از متن های طنز، روانشناسی، مسابقه های هوشی و سرگرمی، جدول ها و معما و مطالب مربوط به سنجش هوش و... استفاده کنید. طراحی سایت های تفریحی و سرگرمی باید زیبا و از طرح و رنگ های شاد استفاده شود. استفاده از یک تصویر جذاب در هر حوزه ای از تولید محتوا می تواند گویا تر از هزاران کلمه محتوا باشد. در حوزه تولید محتوای سرگرمی اگر مطلب در مورد آموزش آشپزی می باشد بهتر است از مواد اولیه لازم برای تهیه آن غذا، کیک و یا دسر و...تصاویری با سلیقه نیز قرار داده شود، اگر قسمتی از سایت مربوط به رمان یا داستان ها ی کوتاه می باشد بالطبع استفاده از تصاویر در داستان ها از قدیم ایام تاثیر به سزایی در جذابیت محتوای داستان دارد. محتواهای سرگرمی یک شاه کلید برای ترافیک سایت می باشند، پیش تر توضیح دادیم که هر چقدر مدت زمانی که کاربر صفحه سایت شما را باز نگه می دارند ترافیک سایت شما بالا می رود و این یک امتیاز مثبت برای قرار گیری سایت شما در رتبه بالاتر است. در نتیجه وقتی مطالبی که در سایت ثبت می شوند اگر بتوانند کاربر را به مدت طولانی سرگرم کرده و در سایت نگه دارند تاثیر بسزایی در ترافیک سایت شما دارند، شرکت های تولید کننده محتوای سرگرمی از جمله شرکت شتاب مارکتینگ در تلاش است که با تولید و تالیف محتواهای جذاب علاوه بر کمک به بالا بردن ترافیک وب سایت شما ، رضایتمندی قلبی مشتریان از عملکرد تیم را نیز به همراه داشته باشد. همیشه فقط سخن از محتوا به میان می آید در کنار کلمه محتوا، کلمه سئو نیز به چشم می خورد و این دو در کنار هم هستند، اما آیا سئو در تولید محتوای سرگرمی نیز تاثیر گذار می باشد؟؟ وقتی مقاله ای از یک موضوع نوشته می شود واضح است که این مقاله و نقطه به نقطه مطالب آن برای کاربران و ما انسان ها نوشته می شود نه برای موتورهای جستجوگر. پس فرقی ندارد که عنوان محتوا مربوط به چه زمینه ای باشد، متن مقاله تولیدی در هر زمینه ای که باشد باید برخی اصل و قوانین سئو برای بازده بهتر در آن رعایت شود. همانطور که گفته شد این مطالب، این عنوان ها و متن ها برای مردم نوشته می شوند، پس با توجه به روانشناسی تولید محتوا بسیار خوب است که از مسائلی که برای مردم جذاب است محتوا تولید شود. در نظر داشته باشید که سایت شما، یک سایت تفریحی و سرگرمی و می بایست به دور از هر گونه مطالب سیاسی، اقتصادی و یا دغدغه و موضوعات غمگین کننده باشد، مردم صفحات سایت شما را باز می کنند که تمام دغدغه های خود را پشت در های دنیای واقعی خود بگذارند و وارد دنیای مجازی شوند که به دور از هیاهوی دنیای واقعی خود در دنیای مجازی مدتی را بدون نگرانی و استرس فقط برای شادی و سرگرمی سپری کنند. استفاده از فال ماه های تولد و انواع فال های سرگرم کننده دیگر، همچنین درج زندگی نامه بازیگران و شعرا و سایر هنرمندان می تواند جذابیت بیشتری را به مخاطب سایت شما منتقل کند. سایت هایی موفق تر هستند که همیشه مطالب خود را به روز کنند. به روز رسانی سایت که به اهمیت آن در همه حوزه های اشاره کردم در سایت های تفریحی نیز اهمیت دارد که در مدت زمان مشخصی سایت آپدیت (به روز شود) تا مطالب و تصاویر و محتوای آن برای کاربرانی که به طور مداوم شما را دنبال می کنند تکرار نباشد و باعث ماندگاری کاربر در سایت شما شود. یکی از ایده ای کاربردی برای سایت های سرگرمی استفاده از نظرات مردم برای مطالبی است که در سایت قرار میگیرد همانطور که گفتیم این سایت و مطالب آن برای مردم است پس بهتر است از موضوعات و ایده های مورد علاقه خود مردم استفاده شود.

تولید محتوای فرهنگی

امروزه با روی آوردن همه مردم به جامعه مجازی در هر رده سنی، باعث شده است که تولید محتوا های فرهنگی بسیار ضروری شود. تولید محتوای فرهنگی باید در راس فعالیتهای فرهنگی قرار بگیرد.
فرهنگ چیست؟
جامعه شناسان برای کلمه ی "فرهنگ" حدود چند صد معانی معرفی کرده اند. که بررسی هر کدام از آنها بسیار طولانی و زمان بر است اما ما در اینجا به یک تعریف کلی از فرهنگ می پردازیم. فرهنگ" شاخه اصلی تمدن و دربرگیرنده اعتقادات ، آداب و رسوم، ارزش ها ،دانش و آگاهی، اخلاقیات، نگرش ها و سنت های یک جامعه می باشد. به عنوان مثال مردم کشور های مختلف دارای پوشش های مختلف و متناسب با فرهنگ همان کشور می باشد، اما این یک رویکرد ثابت نیست که منحصرا یک مدل از یک نوع لباس فقط در یک کشور خاص استفاده شود، نه. بلکه فرهنگ هر کشوری به فرهنگ کشور دیگر منتقل می شود( همچنین از نسلی به نسل دیگر) و سبک زندگی مردم نیز بالطبع با الگو گیری از بقیه فرهنگ ها تغییر می کند، نکته قابل توجه اینجاست که برای حفظ ارزش های یک جامعه و تغییرات و الگو گیری مثبت باید فرهنگ سازی هایی از طرق مختلف انجام بگیرد تا با الگو گیری مثبت سبک زندگی نیز مثبت شود. اولین قدم در فرهنگ سازی ایجاد راه هایی برای آگاهی بیشتر مردم است، یکی از روش های آگاه سازی تولید محتوا های فرهنگی می باشد. محتوای فرهنگی شامل موضوعات آموزشی، مقالات دینی ، فرهنگی و اجتماعی، بررسی و تحقیق در مورد شبکه های مجازی و آنالیز پیامد های مثبت و منفی آنها ، تولید مقالاتی راجب به مواد مخدر و آگاهی سازی نوجوانان و جوانان، حجاب و عفاف و.... می باشد محتوای فرهنگی خوب آن محتوایی است که به درستی و روشنی رابطه بین سنت و مدرنیسم را بیان کرده و آموزش های لازم را برای حفظ صحیح این دو در کنار هم را انجام دهد.

تولید محتوای مذهبی

فضای مجازی، روش جدیدی برای آشنایی هر چه بیشتر مردم در مورد مسائل دینی است. در پروسه آماده سازی و ارائه محتواهای مذهبی و دینی در فضای مجازی باید تحقیقات اولیه به درستی از منابع معتبر انجام بگیرد که مطالب منتشر شده شک و شبهه های در ذهن خوانندگان ایجاد نکند. اطلاعات و منابع دینی که از طریق کتب مرجع ، مجلات و رساله ها در اختیار مردم قرار می گیرد و از نسلی به نسل بعد انتقال داده می شود. هم اکنون در جامعه امروزی که ارتباطات به حد کافی رو به پیشرفت و توسعه بوده است و روز به روز در حال گسترش یافتن و ارائه ایده های جدید رونمایی می شود بهتر است که برای ترویج فرهنگ اسلامی و معارف دینی و ایده ای نجات بخش اسلامی از مسیر تولید محتوا و انتشار و انتقال آن به مردم از طریق صفحات وب سایت ها اقدام کرد. اگر گشت و گذاری در وب سایت ها مذهبی داشته باشید، متوجه میشوید که تعداد این وب سایت کم نیست و هستند وب سایت هایی که خود را مکلف به ترویج آداب و فرهنگ اسلامی می دانند، اما با این حال در آن حدود که انتظار می رود عملکرد آنها رضایت بخش نبوده و خلا های اطلاعاتی زیادی در این وب سایت ها به چشم می خورد. سایت های مذهبی هم جدا از سایت های فرهنگی و سرگرمی و آموزشی و ... نیست و همانند آنها برای نتیجه گیری بهتر باید محتوای مذهبی خوبی را تولید و ارائه دهد، استاندارد ها رعایت شود و آن اطلاعات دینی که همانند یک دریای بیکران است در ابعاد مختلف به نمایش گذاشته شود تا مخاطبین مخصوصا قشر جوان و نوجوان جامعه را به خواندن آن مطالب ترغیب کند. برای تولید محتوای مذهبی باید دقت و ظرافت بیشتری خرج کرد و تمام رده سنی را برای نوع متن محتوا در نظر گرفت و برای تاثیر گذاری بیشتر محتوای تولیدی باید برای هر رده سنی متناسب باشد تا فرد بتواند به درک درستی از مسائل دینی برسد. تعیین نوع مخاطب هر سایت اصولا باید از قدم اول یعنی طراحی سایت شروع شود، سپس با توجه به شناختی که از آن رده سنی یا نوع مخاطب وجود دارد سطح محتوا تعیین شود، شایان ذکر است که درجه تحصیلات نیز در این امر برای درک مفاهیم دینی بسیار تاثیر گذار است و نباید برای سنین پایین از کلمات گنگ استفاده شود. عموم افراد جامعه اطلاعات سطحی و محدودی از دین و معارف اسلامی دارند که نیاز به اطلاع رسانی به منظور افزایش آگاهی صحیح و دقیق به شدت احساس می شود. زیر عنوان های تشکیل دهنده یک محتوا بهتر است کلمات کوتاه، مفید و جذابی باشند و همچنین به موضوعات مورد نیاز مخاطب بپردازند، یک نویسنده دانا به خوبی آگاه است که برای هر شخصیتی چه محتوایی بنویسد که با کلمات یک متن تاثیر خود را بر مخاطب بگذارد.

تولید محتوای فروشگاهی

فروشگاه های اینترنتی دنیای مجازی را دربر گرفته است. مدت زمان نه چندادن زیاد است که شاهد تشکیل صفحات فروشگاهی در جامعه مجازی و تمام شبکه های اجتماعی هستیمو همه روزه تعداد آن ها در حال افزایش است، در بین خدمات تولید محتوا، تولید محتوای فروشگاهی به سرعت در حال پیشرفت است و صاحبان کسب و کار های مختلف با تشکیل وب سایت ها و صفحاتی در اینستاگرام و تلگرام در حال رقابت با سایر رقبای خود هستند. جا دارد که در این قسمت از مزایای توسعه تکنولوژِی به ایجاد کسب و کار های اینترنتی و به نوعی اشتغال زایی و افزایش در آمدها اشاره کنیم. وقتی سخن از شرکت های تولید محتوا به میان می آید برخی گمان کی کنند که این شرکت ها صرفا در زمینه تولید محتوا فعالیت دارند، اما برای آشنایی بیشتر این افراد لزوم بیان این نکته وجود دارد که بهینه سازی تخصصی یک وب سایت از برنامه های اصلی شرکت ها یا وب سایت های تولید محتوا می باشد. تولید محتوای فروشگاهی بیشتر ماهیت تبلیغاتی دارند و متنی که برای فروش محصولات نوشته میشود نیاز به توضیحات دقیق و در عین حال مختصر در مورد هر کدام از محصولات همراه با تهیه تصاویر با کیفیت از هر کدام از محصولات می باشد، برای اینکه یک سایت فروشگاهی یا به عبارت دیگر فروشگاه های اینترنتی بتوانند کسب و کار خود را از طریق اینترنت رونق بخشند به جلب اعتماد مشتری نیاز دارند که در این خصوص محتوا حرف اول را می زند، هرچه محتوا پر بار و دارای مطالب علمی و تخصصی تر باشد مشتری اطمینان خاطر بیشتری را نسبت به سایت احساس میکند. با توضیحاتی که صورت گرفت تا به اکنون از اهمیت تولید محتوا به خوبی آگاه شده اید در نتیجه همه این فروشگاه های اینترنتی نیازمند محتوا هستند تا علاوه بر بالا بردن ترافیک سایت رضایت کاربران را نیز به دست آورند.

تولید محتوا رپورتاژ

رپورتاژ چیست؟
واژه رپورتاژ به خبر هایی که جنبه تبلیغاتی دارند، اشاره می کند و اینگونه خبرها معمولا در سایت هایی که از بازدید بالایی برخوردار هستند انتشار میابند و همچنین در متن خبر چندین کلمه کلیدی به سایت تبلیغ دهنده لینک (پیوند) می خورد. رپورتاژ آگهی به شکلی از آگهی گفته می شود که به صورت گزارش ارائه می شود و یک محتوای ماندگار در وب سایت ها می باشد و می توانند در قالب ویدئو در وب سایت ظاهر شوند، محتوای رپورتاژ معمولا توسط آژانس های تولید محتوا یا توسط خود فرد نوشته می شود و سپس فضای تبلیغاتی در وب سایت ها خریداری میشود، برای تبلیغ کنندگان بسیار مهم است که واژه تبلیغات به صورت حروف کوچک در بالا یا پایین آگهی چاپ شود. با تولید محتوای رپورتاژ فرصتی برای تبلیغ کنندگان ایجاد می شود که اطلاعات قابل توجهی در مورد مزایای محصول ارائه دهند. محتوا نویسان حوزه تبلیغاتی توسط بازاریابان مورد استفاده قرار می گیرند تا به صورت بالقوه ویژگی و خدمات یک محصول را به مشتریان آموزش دهند. آنها این کار را با انتخاب یک مجموعه خاص و حرفه ای در کار تولید محتوای رپورتاژ آگهی انجام می دهند. برای مثال تبلیغ در روزنامه های تجاری شامل استفاده از مجموعه افرادی که تخصص آن ها بیشتر در مورد اقتصاد، بازار یا محصولات مالی بوده و علاقه مند به تولید محتوا در این زمینه هستند.
چرا در محتوای رپورتاژ از سئو نیز استفاده می شود؟
با توجه به ویژگی سایت هایی که توسط موتورهای جستجوگر، معتبر شناخته می شوند و دارای سطح بالای ترافیک هستند، لینک هایی از این سایت ها بعنوان پیوند در نظر گرفته می شود ناشران نیز به نوبه خود این مزایا را به رسمیت شناخته اند و استفاده ی همزمان سئو با رپورتاژ را یک روش موثر برای مثمر به ثمر بودن محتوای سایت های تبلیغاتی و فروشگاه های اینترنتی می دانند.
انواع رپورتاژ آگهی
رپورتاژ آگهی به چند دسته تقسیم می شود که شامل رپورتاژ آگهی نوشتاری (وب سایت ، مجلات، روزنامه ها)، رسانه ای (تلویزیونی) می باشد. رسانه ها بیشترین امکانات را برای تبلیغات در اختیار سازندگان تبلیغ قرار می دهند و به همین دلیل رپورتاژ آگهی تلویزیونی موفق تر از بقیه رپورتاژ ها بوده و به راحتی پیام خود را به مخاطبین انتقال می دهد و با نمایش خط تولید یک محصول در جلب اعتماد مشتریان یه گام جلوتر هستند، اما با این وجود اگر محتوای رپورتاژ آگهی توسط متخصصان و نویسندگان حرفه ای و با سابقه انجام بگیرد میتواند تاثیر گذاری شگرفی در ذهن کاربران ایجاد کنند، کاری که محتوا نویسان رپورتاژ شتاب مارکتینگ انجام می دهند علاوه بر تولید یک محتوای جذاب، باعث افزایش اعتبار سایت و ایجاد اعتماد مشتری به وب سایت شما می شوند.

23 نمونه هوشمندانه تولید محتوا، با نتایج شگفت انگیز

آیا احساس می کنید که اصلا نمیتوانید از ایده های تولید محتوای خود استفاده کنید؟
احساس می کنید ایده های شما برای تولید محتوا تمام شده است ؟
نگران نباشید، شما تنها نیستید !
بازاریابی محتوا در کل در مورد استفاده از محتوا برای جذب و حفظ مخاطب و در نهایت تبدیل آنها به مشتری است؛ و بیشتر افرادی که از آن استفاده می کنند می دانند که بسیار کارآمد است. فقط یک مشکل وجود دارد: تولید محتوا واقعا می تواند کار سختی باشد. به گفته Zazzle Media حدود 60% از شرکتها سعی می کنند به طور مداوم تولید محتوا کنند، و 65% تولید محتوای کاربردی و تاثیرگذار را یک چالش می دانند. و عدم تاثیرگذاری بر مخاطب به این معنی است که شما پول خود را از دست می دهید.
سوال اصلی تحقیق Zazzle Media و نتایج پاسخگویی به آن : بزرگترین چالشهای بازاریابی محتوا که شرکت شما با آنها روبرو می شود : 65% تولید محتوای کاربردی و تاثیرگذار را یک چالش می دانند 62% نمی دانند نرخ بازگشت سرمایه (ROI) را چگونه اندازه گیری کنند 60% می گویند نمی توانند به طور مداوم محتوا تولید کنند. اگر روز به روز کمپین های بازاریابی محتوا را اجرا می کنید ، دشوار است که به طور مداوم ایده های جدید ارائه دهید، تولید محتوا کنید و حرکت را ادامه دهید. و این دلیل پرداختن ما به این مقاله است. از وبلاگ نویسی و رسانه های اجتماعی گرفته تا بازاریابی ویدیویی و تصویری، ما مجموعه ای عالی از نمونه های بازاریابی محتوای B2C و B2B برای الهام بخشیدن به شما داریم. این نمونه های بازاریابی از دنیای تجارت به شما کمک می کند تا روش های جدیدی را برای خلاقیت و تولید محتوای الهام بخش و تاثیرگذار خود پیدا کنید و به پیشرفت و فروش بیشتری برسید. در اینجا فهرستی از مطالبی آمده که به شما کمک می کند به نمونه های تولید محتوایی که بیشتر می خواهید ببینید دسترسی داشته باشید :
نمونه های وبلاگ نویسی
نمونه های بازاریابی رسانه های اجتماعی
نمونه های بازاریابی محتوای واقعی
نمونه های بازاریابی محتوای بصری
نمونه بازاریابی ویدیویی
کتابهای الکترونیکی و مثالها سایر نمونه های تولید محتوا
بیایید شروع کنیم ...

نمونه های وبلاگ نویسی :


بیشتر افراد وقتی به انواع تولید محتوا فکر می کنند ، در ابتدا به وبلاگ نویسی به عنوان نقطه شروع فکر می کنند.
وبلاگ نویسی به شما کمک می کند تا توجه بازدید کنندگان را با اطلاعات مفید جلب کرده و برای حضور خود در شبکه های اجتماعی محتوای لازم را فراهم کنید و در جهت تقویت SEO خود نیز تلاش کنید. در اینجا چند نمونه از نحوه استفاده درست شرکت ها از وبلاگ نویسی را مرور می کنیم :
1-  Buffer:
بافر به دلیل استراتژی بازاریابی محتوای سه گانه، یکی از نمونه های مورد علاقه ما در بازاریابی است. این شرکت از وبلاگ نویسی مهمان، یعنی چند بار نوشتن مطلب در روز و انتشار مطالب در سایت های با بازدید بالا، برای رشد اولیه خود استفاده کرد. این استراتژی رشد ، به بافر کمک کرد تا 100،000 کاربر اول خود را جذب کند. در وبلاگ خود بافر ، این شرکت در ابتدا به نوشتن تولید محتوا با کیفیت بالا و بسیار قابل اشتراک برای افرادی که روی مشتریان خود تأثیر می گذارند ، متمرکز شده است. اکنون بافر چهار وبلاگ دارد ، از جمله وبلاگ شفافیت و وبلاگ باز ، جایی که آنها فراز و نشیب های تجاری را در طول سال ها به اشتراک گذاشته اند، و آنها بهترین مطالب خود را از طریق یک استراتژی منظم بازاریابی ایمیل به اشتراک می گذارند. این نتایج به ما می گوید : بافر یک مارک کاملاً شناخته شده و قابل اعتماد است و تقریباً 400000 کاربر دارد و حدود یک میلیون دنبال کننده در چندین سایت رسانه اجتماعی دارد.
2- Hubspot : وقتی به نمونه هایی از بازاریابی محتوا که درست انجام شده فکر می کنید ، Hubspot همیشه در این لیست قرار دارد. علاوه بر ایجاد یک ابزار رایگان به عنوان استراتژی کارآمد رشد، هاب اسپات تولید محتوا را از طریق موارد زیر انجام می دهد : نوشتن پست های وبلاگ عمیق در مورد مسائلی که بازدید کنندگان به آنها اهمیت می دهند افزودن به روز رسانی های محتوا مانند کتاب های الکترونیکی به پست های وبلاگ خود ایجاد یک مرکز آموزشی و اشتراک گذاری محتوا ( Inbound.org ) ، که ماهانه 321000 بازدیدکننده را به خود اختصاص می دهد و فرصتی عالی برای ارتقاء برنامه های صدور گواهینامه و مشارکت خود فراهم می کند. ایجاد فیلم برای فیس بوک و استفاده از LinkedIn برای ارسال دسترسی بیشتر به آن فیلم ها این برنامه حتما نتیجه بخش است چون Hubspot یک شرکت چند میلیون دلاری است.
3- Rip Curl :
Rip Curl ، خود را به عنوان "شرکت گشت و گذار نهایی" معرفی می کند. یكی از راههای نشان دادن این فروتنی در نامگذاری ، از طریق انتشار آنلاین است كه با عنوان "جستجو" شناخته می شود و جستجوی طبیعت گردان را برای بهترین موجها و سبک زندگی طبیعت گردی به ترتیب تاریخ مرتب می کند و عکاسی های فوق العاده و داستان هایی که طبیعت گردان برای سایرین گفته اند را ارائه می دهد. با بیش از 100،000 مشترک YouTube و 2 میلیون دنبال کننده فیسبوک ، این یک نمونه عالی برای تطبیق محتوا با مخاطبان مورد نظر برای رشد شغل و سودآوری آن است.
نمونه های بازاریابی رسانه های اجتماعی :
همانطور که در راهنمای ما برای رسانه های اجتماعی و سئو گفته شده ، اشتراک مطالب در رسانه های اجتماعی، می تواند به طور غیر مستقیم در رتبه بندی جستجو کمک کند. بنابراین جای تعجب نیست که بسیاری از شرکت ها برای تبلیغ و جذب مخاطبان خود ، محتوای رسانه های اجتماعی را متمرکز کرده اند.
4- GE :
وقتی به دنبال نمونه های بازاریابی محتوای B2B الهام بخش هستید ، GE نقطه خوبی برای شروع است. صحبت در مورد خشک کن و جاروبرقی نیست بلکه در مورد حوزه کاری دیگر این شرکت است: توربین های بادی ، موتورهای جت ، لوکوموتیو و غیره. GE از دیرباز به خاطر دوباره زنده کردن یک تجارت راکد شناخته می شود ، و این کمپین بازاریابی محتوای اینستاگرام نمونه ای عالی است. GE این کمپین را با بازاریابی تأثیرگذار ترکیب کرد ، و شش اینفلوئنسر در اینستاگرام و چندین سوپر فن را برای انجام #GEInstaWalk به کار گرفت. این به معنای سیری در امکانات تولیدی آنها و گرفتن ، بارگذاری و هشتگ تصاویر است. نتایج جالب توجه بود: 8 میلیون بازدید از حساب اینستاگرام GE هر بار 3 میلیون دسترسی 3000 دنبال کننده جدید و این نتیجه بدون هیچ پرداخت پولی برای تبلیغات بدست آمد.
5- Glossier
این بار ، این شرکت در کانون توجه استفاده از مطالب تولید شده توسط کاربر برای تقویت برند خود در اینستاگرام قرار دارد. این یک نبوغ است، زیرا کار تولید محتوا را کاهش می دهد و باعث می شود مخاطبان از اینکه نمایش داده میشوند احساس خوبی داشته باشند، که این باعث دسترسی و تعامل بیشتری می شود. آخرین نمونه جایی بود که Glossier توییت تعریف و تمجید یکی از طرفداران را روی اکانت اینستاگرام خود قرار داد : Glossier همچنین به عنوان روشی دیگر برای جذب مشتریان ، جدیدترین محتوای اینستاگرام خود را در صفحه اصلی اش به نمایش می گذارد . با بیش از 1 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام ، این شرکت باید کاری درست را انجام دهد.
6- Intrepid Travel
Intrepid Travel به طور کلی در مورد گروه های کوچک ، ماجراهای بزرگ و مسافرت با مسئولیت پذیری است و این امور را با چرخه ای از محتوا که آن را ژورنال نامیده انجام می دهد. در ژورنال ، داستانهایی از مسافران واقعی را مشاهده می کنید که تجربیات خود را به اشتراک می گذارند ، و این کمک می کند تا این شرکت بیشتر با مخاطبان اصلی خود در ارتباط باشد. اما جنبه دیگری از استراتژی تولید محتوا Intrepid پست کردن تصاویر سفرهای رویایی از مسافران در فیس بوک است ، و این تصاویر را با محتوای خاص خود ترکیب می کند. این امر حدود نیم میلیون دنبال کننده فیسبوک و روابط قوی در سایر رسانه های اجتماعی را برای این شرکت رقم زده است.

نمونه های بازاریابی محتوای آزمون و خطا:

در ادامه ما چند نمونه بازاریابی محتوا داریم که به تبلیغات رسانه های اجتماعی اعتماد ندارند. ‌
7-  John Deere
هرکسی که در زمینه بازاریابی محتوا مطالعه کرده باشد ، احتمالاً درباره The Furrow شنیده است ، که معمولاً به عنوان اولین نمونه های بازاریابی محتوا شناخته می شود. این انتشارات که نخستین بار توسط جان دیر در سال 1895 ، با هدف کمک به مشتریان این شرکت در مورد مشکلات پیش رو ، و همزمان نشان دادن تخصص شرکت منتشر شد. آشنا به نظر می رسد ، اینطور نیست؟ نکته شگفت انگیز این است که بیش از 120 سال بعد ، انتشار هنوز ادامه دارد و هم اکنون نیز به صورت آنلاین در دسترس است.
8- AARP:
در اینجا یک مثال دیگر برای بازاریابی محتوا وجود دارد که حاکی از اهمیت شناخت مخاطبان و ارائه مطالب مورد نظر خود است. AARP مجله ای است که جوایزی را به دلیل کیفیت مطالب ، طراحی و عکاسی خود کسب کرده است ، اما هیچ چیز مرموز و خاصی در مورد موفقیت آنها وجود ندارد. آنها به خوانندگان خود گوش فرا می دهند ، خوانندگانی که که از طریق ایمیل ، نامه و رسانه های اجتماعی به آنها دسترسی دارند، و از این اطلاعات برای تعیین موضوعات و تولید محتوایی استفاده می کنند که بیشتر آنها را سر زبانها بیاندازد. AARP به 22 میلیون خانه می رود و این بزرگترین مصرف مجله در آمریکا است. علاوه بر این ، بیش از نیمی از 37 میلیون خواننده آن سه مورد از چهار شماره اخیر را خوانده اند.

نمونه های بازاریابی محتوای بصری :

تصاویر منبع تغذیه رسانه های اجتماعی هستند. Stone Temple Consulting نشان می دهد که توییت های دارای تصویر، 65٪ شانس بازتوییت بالاتری دارند. و جف بولاس دریافت که پست های وبلاگ که شامل تصویر هستند، 94٪ بازدید بیشتری دارند. این نمونه های بازاریابی محتوای بعدی نشان می دهد که چگونه شرکت ها از تولید محتوای بصری برای افزایش دید برای برند خود استفاده می کنند.
9- Zomato:
Shutterstock در تجارت تصاویر است و از این تخصص خود برای تهیه منبعی استفاده می کند که همه می توانند از آن استفاده کنند: گزارش یک روند خلاقانه   این شرکت روی این واقعیت که مردم عاشق داده های قابل اعتماد هستند سرمایه گذاری می کند و این نوع از منابع به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته می شوند. طبق اطلاعات موسسه بازاریابی محتوا ، اینفوگرافیک سال گذشته هزاران اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و بیش از 6 میلیارد بازدید از وب سایت را به خود اختصاص داده است. امسال ، Shutterstock باعث تعامل منابع به صورت تقابل شده است. منابعی که نه فقط تصاویر بلک فیلم و موسیقی را نیز شامل می شوند و تاکنون ، بیش از 10،000 بار به اشتراک گذاشته شده است.
10- Rolex:
فقط به این دلیل که یک برند برجسته و معروف هستید ، به این معنی نیست که نمی توانید بازاریابی محتوا را هدف قرار دهید. رولکس با حفظ کیفیت و همیشه بر سر زبانها بودن نام تجاری خود، از طریق عکاسی عالی که کیفیت محصولات را انعکاس می دهد، تولید محتوا میکند و این امر را اثبات می کند. و طرفداران عاشق آن هستند : رولکس بیش از 7 میلیون دنبال کننده اینستاگرام و حدود 6.6 میلیون نفر دنبال کننده در فیس بوک دارد.

نمونه های بازاریابی محتوای ویدیویی :

بازاریابی ویدیویی باعث شناخت برند ، پیشرفت و فروش بیشتر می شود ، بنابراین جای تعجب ندارد که بسیاری از نمونه های تولید محتوای ما شامل فیلم ها باشند.
11-Blendtec:
بیایید با Blendtec شروع کنیم ، که ویدیوهای فراگیر آن ثابت می کنند که اگر بتوانید روی آن چیزی که مخاطب شما را جذب می کند تمرکز کنید و به آن بپردازید، این هرگز یک کار خسته کننده با صنعت ساخت فیلم و ویدیو نخواهد بود. مخلوط کننده ها شاید به نظر جالب نرسند ، اما اتفاقات بیشتر و جالب تر زمانی می افتد که شما چیزهای مختلف و عجیب را در آنها قرار می دهید و باهم ترکیب می کنید. سری ویدیویی Will It Blend این شرکت را روی نقشه قرار داد و منجر به افزایش 700 درصدی فروش در یک دوره سه ساله شده است. امروز ، کانال یوتیوب Blendtec بیش از 885،000 مشترک دارد ، و این روند همچنان ادامه دارد ، و فیلم ها به طور منظم صدها هزار بازدید را به خود جلب می کنند.

12-Hootsuite:
وقتی استراتژی تولید محتوایی خود را راه اندازی می کنید ، تا زمانی که به فرهنگ عامه مردم وارد نشوید، کارساز نخواهید بود، و یکی از محبوب ترین نمایش های سالهای اخیر Game of Thrones بوده است. Hootsuite از این به عنوان یک سکوی پرش استفاده کرد تا از طریق ویدئویی با عنوان A Game of Thrones Social یک داستان قابل اعتماد در مورد برندشان را بازگو کند. این ویدیو اکنون بیش از 1 میلیون بازدید داشته و موفق ترین محتوای برند آنها است.
13- Zendesk :
این یکی از جالب ترین نمونه های بازاریابی محتوا از دنیای تجارت است ، که Zendesk به چیزی روی آورد که می توانست در مقابل آنها قرار بگیرد اما همزمان ارزش های برند و شخصیت آنها را نشان داد. هر وقت محصولی یا خدماتی را ارائه می دهید ، کسی هست که به دنبال جایگزین می گردد. وقتی Zendesk متوجه شد مردم در جستجوی گزینه های دیگر Zendesk هستند ، به طور اساسی عبارت کلمه کلیدی این جستجوها را گرفته و یک مینی سایت و ویدیو بهینه سازی شده در آن ایجاد کردند. نتیجه؟ یک صفحه هدف برای جستجوی عبارت کلیدی !
14-Old Spice
به عنوان یک برند تجاری که از سال 1937 وجود دارد ، Old Spice در ارتباط با بازار خود بسیارعالی عمل می کند. اما همیشه اینگونه نبوده است نه سال پیش ایده خوبی توسط فردی مطرح شد و باعث شد این برند رقبای خود را پشت سر بگذارد : تصویر قدیمی از جهان را، به سمت چیزی یا کسی جدید، جوان و جذاب برد. این ترفند جواب داد! Old Spice تصویر خود را برای ارتباط با نسل جوان ، تغییر داد و این کار را با تحریک حس شوخ طبعی در یک سری از فیلم ها و تبلیغات و نام نبردن از برند در برخی دیگر از فیلم ها انجام داد. تبلیغ اصلی بیش از 55 میلیون بازدید داشته است و Old Spice هنوز هم با استفاده از این رویکرد با سری جدید تبلیغات ، پسران نوجوان و مادران آنها را هدف قرار داده است.
15- JetBlue:
JetBlue یکی از خطوط هوایی پیشرو در جهان است و هرگز از خلاقیت در تولید محتوا نترسید. به طور خاص ، از این فیلم برای الهام بخشیدن به مخاطبان خود و نشان دادن ارزش های تجاری و ماهیت برند آن استفاده شده است. نمونه های اخیر شامل برنامه Reach Across the Aisle است ، که مردم را تشویق می کند که بدانند چه چیزی آنها را متحد کرده است ، مجموعه ی در پرواز با نوزادان و سری ویدیوهای عجیب و غریب پرواز!
بازدیدهای ویدیویی در YouTube از ده ها هزار نفر تا میلیون ها نفر متغیر است ، در حالی که حس و شناخت مردم از این برند تجاری تا حد زیادی مثبت است.

نمونه های کتابهای الکترونیکی و منابع :

همانطور که قبلاً در بررسی Hubspot دیدیم ، کتابهای الکترونیکی و منابع راهی عالی برای افزایش شناخت مردم از برند شما هستند. در اینجا چند نمونه دیگر از این نوع تولید محتوا آورده شده است.
16- LinkedIn: اگر می خواهید بدانید که چگونه از LinkedIn به طور مؤثر استفاده کنید ، هیچ کارشناسی بهتر از خود LinkedIn نمیتواند این را به شما توضیح دهد ! به همین دلیل است که کتاب الکترونیکی شرکت با رویکرد خاص خود برای بازاریابی با LinkedIn به این اندازه در بین کاربران محبوب است. اولین صفحه اشتیاق و توجه مشتریان را با یک سری نکات و آمار به سمت خود جلب می کند ، و بیشتر کاربران LinkedIn می خواهند بلافاصله انتخاب کنند.
LinkedIn با تولید راهنماهای بازاریابی بیشتر، به استفاده از این استراتژی ادامه داده است ، بنابراین مطمئناً این روند برای آنها نتیجه بخش بوده است.
17- Simply Business :
یکی از بهترین نمونه های بازاریابی محتوای B2B ، متعلق به شرکت Simply Business به عنوان یک شرکت بیمه انگلیسی است، که به دلیل تولید یک سری نکات و راهنمایی های مفید شناخته شده است. این مثال دیگری است که نشان می دهد به اصطلاح "بخش های خسته کننده"- مانند بیمه- هنوز هم می توانند اشتیاق مخاطبان خود را برانگیزند.
راهنماهای آموزش مشتری آنها هزاران پیوند و اشتراک را به خود جلب کرده و همچنان نمایه و بازدید آنها را بالا می برد.

سایر نمونه های بازاریابی محتوا :

18-  Coca-Cola
تجزیه و تحلیل داده ها حوزه دیگری است که می تواند خشک به نظر برسد ، اما وقتی گرانت تورنتون کمپین Access Granted خود را اجرا کرد ، چنین چیزی نبود. این شرکت با نشان دادن محتوای اختصاصی و منحصر بفرد در یوتیوب و توییتر، افراد را که در پشت صحنه جوایز تونی بودند جذب کرد. این منجر به 3.7 میلیون برداشت توییتر ، افزایش دسترسی به فیس بوک و رسیدن به 115٪ هدف هایشان برای YouTube شد.
19- Grant Thornton :
تجزیه و تحلیل داده ها حوزه دیگری است که می تواند خشک به نظر برسد ، اما وقتی گرانت تورنتون کمپین Access Granted خود را اجرا کرد ، چنین چیزی نبود. این شرکت با نشان دادن محتوای اختصاصی و منحصر بفرد در یوتیوب و توییتر، افراد را که در پشت صحنه جوایز تونی بودند جذب کرد. این منجر به 3.7 میلیون برداشت توییتر ، افزایش دسترسی به فیس بوک و رسیدن به 115٪ هدف هایشان برای YouTube شد.
20- Charmin :
این مثال تولید محتوا از Charmin برای مشتریان آن بسیار مناسب است. این برند همیشه در تبلیغات تلویزیونی خود حس شوخ طبعی داشته است. و این برنامه ها به اپلیکیشن های Sit یا Squat منتقل می شود و قابل دسترسی است.
این برنامه با هدف کمک به افراد در یافتن حمام تمیز در هنگام نیاز ساخته شده ، بنابراین بسیار کاربردی است و تاکنون بیش از 100000 بار بارگیری شده است و هیچ کس این برند را فراموش نخواهد کرد.
21-  Burberry :
برجسته ترین کمپین بازاریابی محتوا به نام Burberry Kisses متعلق به برند Burberry بود که فناوری موبایل را با آرزوی انسان برای ارتباط با دیگران آمیخت. از طریق یک برنامه ، کاربران می توانند لب های خود را به صفحه فشار دهند و بوسه دیجیتالی را برای هرکس ارسال کنند.
این کمپین همچنین به مردم امکان داد از Google Street View و Google Maps استفاده کنند تا سفری را که بوسه های دیجیتال طی کردند ببینند.
22- Buzzstream :
Buzzstream تعدادی از انواع محتوا (محتوای مهمان تحقیقاتی ، محتوای وبلاگ همیشه سبز ، و محتوای دروازه دار) را ترکیب کرد تا تلاش کند تا خود را به عنوان پیشرو فکری در صنعت خود جا بیاندازد. کمپین محتوای نه ماهه بسیار موفقیت آمیز بود ، که منجر به شکستن رکورد ثبت نام های جدید شد.
23- Lush :
Lush مجموعه ای از تکنیک های تولید محتوا را برای به دست آوردن مخاطبان خود ترکیب می کند ، به همین دلیل است که قرار دادن آن فقط در یک دسته از نمونه های بازاریابی محتوا دشوار است. از نام محصولات عجیب آن گرفته تا ارزشهای اخلاقی شناخته شده ، این برند در حال حاضر با مخاطبان اصلی خود شناخته شده است.
اما همینجا متوقف نمی شود!
فیلم های آن به پشت صحنه ساخت محصولات میرود ، در حالی که در رسانه های اجتماعی ، Lush کاربران را ترغیب می کند عکس های محصولاتی که استفاده می کنند را با هشتگ منتشر کنند. اینستاگرام یکی از پلت فرم های اصلی آن است که حساب اصلی Lush حدود 4 میلیون دنبال کننده دارد.
با استفاده از این مثالهای تولید محتوا ، شما می توانید بازدید کنندگان خود را با ایده های تازه و جدید شگفت زده کنید .در مرحله بعد ، برای شروع از این الگوها استفاده کنید یا ببینید که چگونه می توانید ROI بازاریابی محتوای خود را بهبود بخشید.
اما یک نکته نهایی وجود دارد که باید به خاطر بسپارید. اگر تبدیل به قالب اصلی محتوای نشوند ، جایی برای ایجاد مخاطب وجود ندارد.
اینجاست که OptinMonster وارد می شود.
- چگونه OptinMonster می تواند به تبدیل مطالب شما کمک کند ؟ - می توانید از نرم افزار بازاریابی OptinMonster استفاده کنید: - بهترین مطالب خود را با کمپین های اسلایدها به نمایش بگذارید - محتوایی را با هدف بالا بردن دسترسی به صفحه و میزان بازدید آن قرار دهید - بازدید کنندگان را ترغیب کنید قبل از ترک سایت شما با فناوری exit-intent، عضو سایت شوند
و این فقط شروع کار است. سایر ویژگی های OptinMonster را بررسی کنید و ببینید که چگونه می تواند به شما کمک کند تا از تولید محتوا بیشتر کسب کنید.

با تولید محتوا بیشتر آشنا شویم