شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


طراحی سایت تخفیف گروهی

مطمئنا برای حرفه ای شدن در هر زمینه ای، طراحی سایت، به ویژه طراحی سایت تخفیف گروهی، الزامی است. این نوع سایت، همان طور که از عنوانش پیداست، برای تخفیف محصولات و خدمات شرکت ها و یا بنگاه های معاملاتی راه اندازی می شود. بازاریابی از این طریق، علاوه بر درآمد زایی بالا، می تواند با جذب بیشتر مشتریان، تخفیفات ویژه تری را نیز برای آنها در نظر بگیرد. گسترش و توسعه دنیای اینترنت و فضای مجازی، در هر لحظه سبب افزایش مخاطبان اینترنتی، و جستجوی کاربران برای خرید محصولات و خدمات از سایت های مختلف می شود؛ با گسترش و توسعه دولت الکترونیک و حرکت شهر ها به سوی شهرهای الکترونیکی شدن، به تدریج اغلب خریدها و اقلام مورد نیاز از طریق اینترنت و فضای مجازی صورت خواهد گرفت؛ در نتیجه شرکت ها و مؤسسات تولیدی و خدماتی برای فروش محصولات و خدمات خویش و حذف واسطه ها و دلالان، قادر به طراحی سایت تخفیف گروهی خواهند بود. در اینجا سعی داریم مطالب مرتبط با موضوع، طراحی سایت تخفیف گروهی را به ترتیب زیر تشریح نماییم.

1. منظور از طراحی سایت تخفیف گروهی چیست؟

به طراحی سایت هایی که می توانند با مشاغل، عرضه کنندگان کالا و خدمات و انواع مختلف فروشگاه ها، جذب مشتریان بیشتری را با ارائه تخفیفات ویژه به همراه داشته باشند، طراحی سایت تخفیف گروهی اطلاق می شود. در این نوع سایت ها، تنوع کالا و خدمات، درآمد بالا و ارائه کدهای اختصاصی تخفیف از سوی کارفرمایان و صاحبان مشاغل، موجب شهرت، محبوبیت و کاربر پسند بودن آنها شده است؛ به طوری که می توان سایت های تخفیف گروهی را از جمله سایت های پر درآمد اینترنتی دانست. صاحبان شرکت های تولیدی و خدماتی، بازاریان و مدیران فروش، با طراحی سایت تخفیف گروهی، می توانند با صرف هزینه های پایین، علاوه بر افزایش درآمد و رونق کسب و کار، تبلیغاتی متفاوت و متنوع را داشته باشند.

2. نحوه عملکرد سایت تخفیف گروهی

website-design

نحوه فعالیت سایت تخفیف گروهی، با ثبت درخواست و سفارش، همراه با دریافت کد تخفیفاتی خاص صورت می گیرد؛ بنابراین باید صاحبان سایت، مبالغ، تخفیفات، ویژگی ها و سایر شرایط کالا و محصولات خود را درج نمایند؛ تا بر اساس آن کاربر بتواند به صورت برخط، خدمات و کالاهای مورد نظر خود را خریداری نماید. طبیعی است که هر چه امکانات و خدمات یک سایت تخفیف گروهی، بهتر و کاملتر باشد، قادر است مشتریان بیشتری را جذب نموده و با رفع نیازهای آنها، مانع از خرید آنها از سایت های دیگر شود.

3. امکانات لازم برای طراحی سایت تخفیف گروهی

- امکان گروه بندی تخفیفات بر اساس محصول یا خدمات ارائه شده.
- قابلیت گروهبندی تخفیفات بر اساس استان و شهر.
- امکان عضویت در کانال ها و خبر نامه ها.
- امکان ارائه حراجی های فصلی در سایت.
- پنل کاربری و مدیریتی آسان.
- امکان پیگیری سفارشات.
- امکان ارائه سیستم امتیاز بندی به حراجی ها و تخفیفات.
- امکان پرداخت آنلاین به مشتریان.
- قالبی زیبا و جذاب برای جلب مشتریان بیشتر.
- امکان ارائه گالری تصاویر با کیفیت از محصولات و خدمات سایت.
- درگاه های پرداخت مستقیم برای مشتریان.
- درگاه پرداخت غیر مستقیم برای مشتریان.
- ایجاد افکت های جذاب 
- و غیره .

شتاب مارکتینگ با داشتن یک تیم متخصص و حرفه ای، آماده است تا در کلیه مراحل راه اندازی سایت، از طراحی سایت تا تولید محتوا، خدمات منحصر بفرد و ویژه ای را به شما ارائه دهد.

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

آیا شما ایده خاصی برای تکمیل این مقاله دارید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله اعلام کنید. با تشکر