شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


 کلمه کلیدی بهترین مکان های تهران برای گردش

تهران یکی از بزرگترین شهرهای ایران است و در این شهر امکانات و مکان های زیادی برای تفریح وجود دارد که اغلب مسافران بدون اطلاع از بهترین مکان های تهران برای گردش به این شهر مسافرت می کنند از این رو در این مطلب ما قصد داریم تا بهترین و دیدنی ترین مکان های تهران برای تفریح و گردش را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. 

معرفی بهترین مکان های تهران برای گردش و تفریح 

برای سفر به تهران بهتر است شما ابتدا از مکان های تفریحی و امکانات رفاهی موجود در این شهر اطلاعات لازم را بدست آورید تا بتوانید بدون اتلاف وقت اوقات خوشی را تجربه کنید و نهایت لذت را از سفر خود ببرید. 

لیست بهترین و زیباترین مکان های دیدنی تهران 

1. پل طبیعت 

پلی سه طبقه که در اصل پیاده رو می باشد و امکان تردد خودرو در آن وجود ندارد این پل بزرگترین پل غیر خودرویی ایران است که طول آن به 300 متر می رسد. برای ورود به این پل بهتر است ابتدا وارد پارک آب و آتش شوید و سپس از روی این پل زیبا عبور کنید. 

2. بام تهران 

در بالاترین نقطه منطقه ولنجک بام تهران قرار دارد که دارای مکانی ورزشی و تفریحی و تله کابین و انواع رستوران و سورتمه و بسیاری از امکانات دیگر است و این بام منظره زیبایی از کل شهر را در برگرفته است. 

3. بازار تهران 

بین خیابان مولوی و خیام بازار قدیمی تهران قرار گرفته است که جزء مهم ترین مراکز تجاری و بازرگانی تهران است. 

4. کاخ سفید یا موزه ملت 

در مجموعه سعد آباد بنای کاخ سفید یا موزه ملت قرار دارد و طبقه های مختلف این کاخ دارای دیدنی های خاص و جذابی است که می توان چند ساعتی را به تفریح در این کاخ زیبا اختصاص داد. 

5. پارک بازیافت 

یکی از بهترین مکان های تهران برای گردش پارک بازیافت می باشد که در منطقه 16 شهرداری تهران قرار گرفته شده است و این پارک دارای مکانی جذاب و خاطره انگیز برای بازدید کنندگان می باشد. 

6. روستای وردیج و واریش 

روستای وردیج و واریش دو روستای کوچک و آرام هستند که در دل کوهای البرز میانی در غربی ترین نقطه شهر تهران و در امتداد جاده ای کوهستانی و پیچ و در پیج قرار گرفته شده اند و اگر شما تمایل دارید به مکانی ساکت و آرام فارغ از همهمه و شلوغی شهر تهران سفر کنید این دو روستا گزینه مناسبی می باشند. 

 

در این مطلب به معرفی بهترین مکان های تهران برای گردش پرداختیم که امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید اطلاعات لازم را در خصوص مکان های گردشگری شهر تهران بدست آورید و خاطرات زیبایی را از سفر به پایتخت ایران برای خود رقم بزنید.