شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


امروزه ورزش کوهنوردی در میان مردم محبوبیت یافته و بیش از بیش مورد توجه جوانان است. در این ورزش زیبا و مهیج علاوه بر داشتن توانایی، استعداد و دانش ورزشی منحصر به این رشته، تجهیزات و لوازم کوهنوردی بسیار قابل اهمیت است. همانطور که در بسیار از ورزش ها لوازم خاص مورد نیاز است، ورزش کوهنوردی نیز مستثنا نمی باشد و همیشه تهیه لوازم با کیفیت و با قیمت مناسب یکی از دغدغه های بزرگ ورزشکارانی است که در این رشته فعالیت می نمایند.

https://shetabmarketing.com/uploads/files/files/2018_10_28/15_31/image/files-5412c5637c/blogshow-mountaineering-5-e1465907543967.jpg

 

حال استان تهران به عنوان یک مرکز تجاری در بورس لوازم ورزشی نیز در عرصه ورزش کوهنوردی پیشگام است. بورس لوازم کوهنوردی تهران، یکی از فعالان در این زمینه است که سالهاست به صورت حرفه ای فعالیت می نماید و توانسته است بازار ایران در زمینه لوازم کوهنوردی را پشتیبانی نماید. ضمانت اصالت کالا و تضمین قیمت، باعث شده است که بورس لوازم کوهنوردی تهران را به یکی از محبوب ترین و بزرگترین فروشگاه ها در زمینه لوازم ورزشی کوهنوردی قرار داده است.

 

محصولاتی که بورس لوازم کوهنوردی تهران ارائه می نماید از قبیل:

کفش مخصوص کوهنوردی :

فروش انواع کفش های مخصوص کوهنوردی ( کفش صعود های بلند - کفش کوهنوردی فنی - کفش کوهپیمائی - کفش سنگ نوردی و ... ) با تکنولوژی Gore-Tex از برترین برند های روز دنیا.

 

کاپشن های و البسه مخصوص کوهنوردی :

ارائه  انواع البسه و کاپشن های مخصوص کوهنوردی همچون : زیرپیراهن و عرق گیر، پیراهن کوهنوردی، کت گرم کوهنوردی، بادگیر،  کاپشن بارانی، گرم کن زیرشلواری، شلوار کوهنوردی، شلوار گرم کوهنوردی، شلوار بارانی، شلوارک، کلاه، دستکش، جوراب، گتر و ... .

 

انواع کلنگ های مخصوص کوهنوردی :

فروش و خدمات پس از فروش انواع مختلف کلنگ : تبریخ، کلنگهای اسکاتلندی (ترکیبی)، کلنگهای کوهنوردی (آلپاین) و کلنگهای پیاده روی.

 

هدلایت :

فروش با کیفیت ترین هدلایت ها و پشتیبانی و ارائه خدمات پس فروش، انواع باتری ها، تعمیر انواع هدلایت و ... .

 

کرامپون :

انواع کرامپون با جنس فولاد مولیبدیوم- کرم در انواع کرامپون پیاده روی و کوهنوری، کرامپون صعود بر روی آبشارهای یخی و کرامپون معروف به یخ شکن .

 

کیسه خواب :

فروش و پشتیبانی انواع کیسه های خواب های ۷۰/۳۰ و ۸۰/۲۰ و ۹۰/۱۰ و ۹۵/۵ از برند های معتبر دنیا.

 

چادر کوهنوردی

انواع طناب

انواع کارابین :

تمامی گیره ها، Basic - Directional - Oval - HMS - Klettersteig - QuickLink  و ... نیز موجود می باشد.

 

عینک های مخصوص کوهنوردی

 و ...

 

https://shetabmarketing.com/uploads/files/files/2018_10_28/15_30/image/files-df3be9cee0/blogshow-1465245144382913421.jpg

 

همه و همه در بورس لوازم کوهنوردی با تضمین اصالت کالا و قیمت ارائه می گردد. یک خرید مطمئن و هوشمندانه.