شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


راهنمای خرید لوازم تزیینی 

خرید لوازم تزیینی یکی از دغدغه های بسیار لذتبخش برای اکثر خانم های ایرانی محسوب می شود. اوج این موضوع در روز های پیش از نوروز است که همه سعی می کنند منزل خود را به بهترین شکل بیارایند. با متحول شدن خانه و نو شدن وسایل حس نو بودن وطروات و تازگی  به ما نیز دست می دهد. برای این تغییرات باید متاسب و به اندازه جیبمان خرج کنیم. راهنمای خرید لوازم تزیینی میتواند به ما کمک کند تا انتخابی درست و آگاهانه در هنگام خرید داشته باشیم. اینکه چه مقدار پول داریم، چه  نوع لوازم تزیینی مد نظرمان هست و ... در ادامه با همراه باشید تا چند وسیله تزیینی خوش قیمت و پر طرفدار را در خرید لوازم تزیینی به شما معرفی کنیم.

آیینه:

شاید به نظر عجیب باشد ولی در هنگام خرید لوازم تزیینی منزل اگر به آیینه دقت کنید تاثیر بسیار بزرگ در تغییر منزل شما خواهد داشت، اگر منزل شما کوچک است با نصب قابهای آیینه بزرگ و یا نصب تیکه های هندسی آیینه بر روی دیوار فضای خانه خود را بزرگتر جلوه دهید و همچنین مهمان شما می تواند در آیینه سر و وضع خود را چک کند و از دیدن خود در این آیینه بزرگ لذت ببرد.

گیاهان طبیعی:

گیاهان طبیعی تاثیر بسیار زیادی در زیبایی منزل شما خواهند داشت ، شما می تواند یک گوشه دنج در منزل را انتخاب کرده و فضایی سبز و با طروات و دلنشین را خلق کنید، در هنگام خرید لوازم تزیینی شما می توانید گلدانهای سفالی رنگی بسیار زیبا برای قرار دادن گل های طبیعی را مد نظر بگیرید و فضایی شاد و دلنشین را به منزل و خودتان هدیه دهید.

مجسمه:

در خرید لوازم تزیینی در نظر گرفتن مجسمه از مقرون به صرفه ترین روش هایست که دکوراسیون منزلتان را دوچندان جذاب خواهد کرد. کافیست یک طاقچه کوچک و یا از چندین قاب خالی کوچک با پهنای متانسب درست کنید و مجسمه های کوچکتان را با سلیقه در آنها بچینید تا متوجه تغییراتی جذاب شوید. ایده هایی که با استفاده از این مجسمه های کوچک می توان خلق کرد بی شمار است.

قفسه و کتاب:

هر دیوار خالی هر قفسه خالی یک فرصت از دست رفته برای جای کتاب است هنگام خرید لوازم تزیینی منزلتان از این ایده بسیار مفید و جذاب غافل نشوید. می تواند از انواع رنگ ها برای قفسه های کتابخانه تان استفاده کنید از جمله رنگ سفید که با تمامی رنگ ها هماهنگی دارد. همه ما می دانیم و بر کسی پوشیده نیست کتاب بهترین جز و مفید ترین اشیا در اطراف ما به شمار می آید و بعد از خواندن کتاب می توان به عنوان وسیله تزیینی در منزل از آن استفاده کرد. لزومی ندارد کتابهایتان را در اتاق مخفی کنید شما می توانید با یک طراحی کتابخانه بینظیر و در عین حال ساده کتابهای خود را در قفسه هایش بچینید.