شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


سامسونگ یکی بهترین و البته گرانترین برندهای گوشی موبایل را در دنیا دارد و هر چند وقت یکبار با رونمایی مدل هایی جدید با ویژگی های منحصر به خود، دنیا را شگفت زده می کند. در ایران بعد از اپل، سامسونگ بیشترین فروش را درگوشی موبایل دارد و این نشان از تقاضای بالای علاقه این برند بین مردم را دارد. به عبارت دیگر شما کافی است که به فروشگاه های عرضه موبایل و همچنین مدل های دست مردم نگاه کنید، تقریبا از هر 10 نفر، نصف آن ها گوشی های سامسونگ دارند. 

 

چرا خرید گوشی موبایل سامسونگ نسبت به بقیه مدل ها زیاد است؟

ویژگی هایی که سامسونگ برای گوشی های خود در نظر گرفته است، منحصر به فرد است و هر ساله متخصصان این شرکت در تلاش هستند تا علاوه بر رفع نقص های قبلی، ویژگی های جدیدتری را اضافه کنند. تاچ راحت و سریع، رزولوشن بالا برای عکاسی، امکان درج انواع برنامه های مختلف، تاچ کناری صفحه، گارانتی قوی و غیره از مهم ترین ویژگی هایی است که فقط مختص به سامسونگ است و در هیچ مدل دیگری نمی توانید آن ها را پیدا کنید.

از کجا اقدام به خرید گوشی موبایل سامسونگ کنیم؟

این سوالی است که اکثر افراد ازدوستان خود می پرسند. بهترین راه خرید این نوع مدل از نمایندگی های سامسونگ در بازار اصلی کامپیوتر هر شهر است. اگر به یک نمایندگی سامسونگ معتبر در شهر خود دسترسی ندارید، می توانید از سایت های اینترنتی خرید کنید. در اکثر سایت های معتبر اینترنتی، تمامی برندهای گوشی سامسونگ با قیمت و اطلاعات آن نوشته شده است و شما می توانید با بررسی آن ها و بسته به بودجه خود یک مدل را انتخاب و خریداری کنید.

آیا همه باید گوشی موبایل سامسونگ بخریم؟

گوشی های موبایل سامسونگ یکی از گرانترین نوع مدل ها در جهان است؛ اما باید بدانید که خیلی بیشتر از پول پرداختی می توانید از مدل های مختلف سامسونگ کار بکشید. عمر بالایی که این نوع گوشی ها دارند، باعث شده که بسیاری از افراد هر طور شده، مدل های مختلف را خریداری کنند. برای همین اگر بودجه کافی برای خرید دارید یا می توانید تهیه کنید، پیشنهاد ما به شما این است که حتما یک مدل از سامسونگ را خریداری کنید.

مراقب کلاهبرداران باشید!

در هنگام خرید گوشی موبایل سامسونگ مراقب افراد سودجو باشید. بسیاری از شرکت های فیک در دنیا اقدام به مونتاژ مدل های مختلف سامسونگ با قطعات بی کیفیت کرده و با بسته بندی شیک و همانند مدل های اصلی، کالاهای خود را به فروش می رسانند. توصیه می کنیم که حتما گوشی موبایل خود را از نمایندگی یا سایت های معتبر خریداری کنید تا علاوه بر دریافت کارت گارانتی اصلی، یک مدل باکیفیت نیز انتخاب کرده باشید.