شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


زیاد شدن موی سر

از زمان های گذشته تا به امروز اغلب افراد به دنبال راه های مختلف برای زیاد شدن موی سر خود بوده اند زیرا داشتن موهای سالم و زیبا یکی از مهم ترین دارایی برای هر انسانی است. برای افزایش موی سر روش های شیمایی و طبیعی زیادی وجود دارد که بهتر است شما از روش های خانگی و بدون ضرر برای افزایش موهای خود استفاده کنید. در ادامه چند روش موثر برای زیاد شدن مو سر را در اختیار شما همراهان عزیز قرار داده ایم. 

بهترین روش ها برای زیاد شدن موی سر 

با بالا رفتن سن موی اغلب افراد شروع به ریزش می کند و اگر شما نیز جزء این دسته هستید بهتر است قبل از طاس شدن تان به کمک روش های کم هزینه و طبیعی زیاد شدن موی سر خود را امکان پذیر سازید. برای افزایش موهای سر روش های طبیعی و شیمیایی زیادی وجود دارند که برخی روش های شیمیایی باعث رساندن آسیب های جدی به موها می شوند و اغلب این روش دارای هزینه های زیادی می باشند از این رو بهتر است شما از روش های خانگی و طبیعی برای زیاد شدن موی سر خود استفاده کنید زیرا این روش ها کم هزینه هستند و علاوه بر این باعث تقویت و رشد موها می شوند. 

انواع روش های خانگی و طبیعی برای زیاد شدن مو سر 

1. زیاد شدن مو سر با روغن خردل و حنا 

مقداری روغن خردل را درون ظرف آلومینیومی بریزید و ظرف را روی حرارت گاز قرار دهید تا به دمای جوش برسد سپس برگ های حنا را در روغن خردل بگذارید تا شروع به سوختن کنند و ظرف را از روی حرارت گاز بردارید و برگ های حنا را در صافی فلزی بریزید و از این مخلوط هر روز به پوست سر و موهای خود بزنید. 

2. زیاد شدن موها با عطر سنبل 

عطر سنبل باعث زیاد شدن موی سر می شود و شما می توانید هفته ای 3 بار پوست سرتان را با عطر سنبل ماساژ دهید. 

3. آب پیاز با تاثیری فوق العاده برای افزایش موهای سر 

برای تهیه ماسک موی پیاز ابتدا پیاز را رنده کنید و آب را با کمک پارچه ای تمیز بگیرید و هفته ای دو بار به مدت 2 تا 3 ساعت آب پیاز را به ریشه موهایتان بزنید. 

4. افزایش موی سر با سرکه سیب 

سرکه سیب فولیکول های مو را به خوبی تحریک می کند و PH طبیعی پوست سر را باز می گرداند. مقداری سرکه سیب و آب را درون ظرفی مناسب و به میزان مساوی بریزید و بعد از شستشوی موها با شامپو، موهای خود را با کمک این محلول آبکشی کنید. 

5. روغن کرچک راهی کم هزینه برای افزایش موی سر

مقداری روغن کرچک را درون ظرفی مناسب بریزید سپس روغن کرچک را گرم کنید و پوست سر و موهایتان را به کمک آن ماساژ دهید و بعد از 45 دقیقه مکث موهایتان را به کمک آب و شامپو بشویید. 

 

در این مطلب به معرفی انواع روش ها برای زیاد شدن موی سر پرداختیم که امیدواریم با استفاده از این روش ها بتوانید رشد موهای کوتاه و بلند خود را افزایش دهید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.