شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


بنام خدا

پارک نهار خوران

قطعا همه مردم استان گلستان بهترین مکان تفریحی را که چه در روز و چه شب می توان برای استراحت انتخاب و استفاد کرد، پارک نهار خوران گرگان را به مسافرین پیشنهاد می کنند.

https://shetabmarketing.com/uploads/files/files/2018_10_25/16_31/image/files-b1e9813f15/blogshow-1414395763_irantraveller-alangdare-jungle5-768x499.jpg


پارک نهار خوران طبیعت زیبایی دارد که این طبیعت شامل رودخانه، جنگل و گلهای زیبا هستند. مسافرین خسته از راه می توانند بعد از رسیدن به گرگان به این تفرجگاه رفته و در حاشیه رودخانه چادر و استراحت نمایند. این پارک سالانه هزارن مسافر را به سمت خود جلب کرده است. چـای ذغالـی یکی از بهتـرین نـوشیدنی هـای هست کـه شب ها میتوان زیر آسمان شهر و تماشای ستاره های نورانی در کنار آتشی که برآفراشته اند با نوای زیبای گیتار همراهی و نوشید. شنیدن صدای رودخانه و وزش نسیم در کنار آتش آرام بخش دل هر انسانی است. اما مکانهای تفریحی جذاب و لذت بخش که مسافرین در شب می توانند استفاده کنند فقط در پارک نهار خوران خلاصه نمی شود بلکه برای تماشای طبیعت زیبا و تفرجگاها باید به نقاط دیگر استان هم سفر کرد.

 

پارک کبودوال

پارک کبودوال یکی از زیباترین پارک های استان گلستان بشمار می رود و در شهرستان علی آباد کتول واقع شده است. این پارک آبشارهای بی نظیری دارد که یکی از زیباترین آبشارهای آن بنام کبودوال مــطرح شده است. چشمه ها، جنگلها و کوهها، پرندگان و حیواناتی همچون آهو، خرگوش، کبوتر، بلبل زیبایی های این پارک را صدچندان بیشتر کرده است. مسافرین در هر ساعت از شبانه روز می توانند از این طبیعت خدا دادی به نحو احسن استفاده و از مناظر زیبای آن بحر بگیرند.

https://shetabmarketing.com/uploads/files/files/2018_10_25/16_31/image/files-aef2a90dfd/blogshow-kaboodval7.jpg

بدون اغراق باید بگویم تمام مراکز شهرستانهای استان گلستان به نحوی دارای طبیعت زیبایی هستند که هر کدام به نوع خود جاذبه های بی نظیری را در خود جای داده است و در هر ساعت از شبانه روز در انتظار همراهی با  طبیعت گردان می باشد.

 

معرفی چند پارک زیبا

  •  پارک زیتون (معروف به بام شهر) در شهرستان آزادشهر
  •  پارک شبنم .. در شهر نوده
  •  تالاب اینچه برون .. در شهرستان گنبد کاووس
  •  تالاب بندر ترکمن .. در شهرستان بندرترکمن
  •  پارک قرق .. شهر قرق
  • و ...