شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


وقتی صحبت از سفر به میان می آید همواره چیزی که نخست به ذهن خطور می کند آرامش و استراحت است. بر همگان روشن است مکانی که برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب می کنید مهم ترین چیزی است که باید مد نظر داشته باشید. دسترسی به مناطق گردشگری، امکانات رفاهی، راحتی و پاکیزگی محل اقامت می تواند تجربه مسافرت را برای شما دو چندان نماید. در این خصوص اگر قصد سفر به تهران را دارید در میان صدها گرینه های اقامتی موجود در این شهر سه انتخاب برتر را به شما معرفی خواهیم کرد.

  • اسپیناس پالاس

هتل اسپیناس پالاس

با یک نگاه اجمالی به امکانات این هتل پنج ستاره، به جرئت می توان گفت که هتل اسپیناس پالاس تهران شیک ترین و بهترین هتل در سطح تهران است. این هتل بیست طبقه به عنوان یکی از هتل های لوکس در سال 94 در سعادت آباد تاسیس شد. این هتل بر روی تپه ای مرتفع ساخته شده است از این رو مشرف به تهران بوده و منظره خاطره انگیزی را برای مهمانانش به ارمغان می آورد. امکانات این هتل مانند دو رستوران شیک، کافی شاپ، سالن ورزشی و سالن بولینگ با داشتن سالن کنفرانس، همایش و اتاق جلسات اداری علاوه بر این که آرامش در سفر را برای شما به ارمغان می آورد، می تواند مکانی لوکس و لاکچری برای کار شما نیز باشد.    

  • هتل پارسیان استقلال تهران

هتل پارسیان استقلال

زمانی که از هتل های لاکچری تهران صحبت می کنیم، بدون شک نام هتل پارسیان استقلال تهران در صدر نخستین انتخاب های ما خواهد بود. این هتل پنج ستاره با قدمتی پنجاه ساله در جوار زیباترین و خاص ترین خیابان خاورمیانه، یعنی خیابان ولیعصر، قرار گرفته است. مکان قرار گیری هتل دسترسی به اقصا نقاط این کلان شهر را بسیار راحت کرده است. امکانات این هتل درنوع خود منحصر به فرد و چشمگیر بوده و این مجتمع عظیم را از رقیبان خود متمایز می کند. در این لیست بلند بالا مواردی نظیر زمین تنیس، سالن بدن سازی و استخر، صرافی و سرویس های منظم به مرکز شهر به چشم میخورد.

  • هتل لاله

هتل لاله تهران

نوستالوژی تمام نامی است که میتوان روی هتل لاله گذاشت. نقطه به نقطه ی آن تاریخی از طهران را در خود جا داده است. این هتل در کنار پارک لاله،یکی از زیباترین و کهن ترین پارک های تهران واقع شده است که منظره منحصر به فرد و هماهنگی با فضای داخلی آن ایجاد می کند. به دلیل موقعیت مکانی آن، دسترسی به شهر و اماکن گردشگری، تفریحی و تجاری بیار راحت است. با تمام وصف هایی که از این غول تاریخی گفته شد میتوان آن را در دسته هتل های لاکچری تهران قرار داد که تجربه سفری خاطره انگیز را برای مهماانش رقم می زند.