شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


طراحی سایت خودرو

صنعت خودرو به سرعت در حال رشد و توسعه است. شرکت های بسیاری با یکدیگر رقابت می کنند و امکانات عصر دیجیتال می تواند مزایای خارق العاده ای ایجاد نماید.

برای افراد دسترسی به اطلاعات مفید و قابل اعتماد در اینترنت در کنار یک طراحی بصری شگفت انگیز، بسیار مهم است. در این صورت آنها می توانند خودروی مورد نظر خود را با آگاهی کامل انتخاب کنند. این کار به صرفه جویی در زمان و اجتناب از تصمیم گیری بر اساس آنچه نمایشگاه داران خودرو می گویند کمک می نماید.

بنابراین، اگر شما به فکر طراحی سایت خودرو هستید، با ما در ادامه همراه باشید. نکاتی که در اینجا گفته می شود پس از مدت ها تحقیق و بررسی از سایت های مختلف خودرو بدست آمده است. همچنین اگر می خواهید وبسایت خود را بروزرسانی کنید توجه به این نکات می تواند به روند پیشرفت شما سرعت بخشد.


به ناوبری آسان سایت بیندیشید

 

نحوه ی جذب مشتری از طریق سایت بسیار مهم است. مشتریان باید بتوانند آنچه را که به دنبال آن می گردند به آسانی پیدا کنند. ناوبری همیشه یک جنبه حیاتی از طراحی رابط کاربری می باشد.

لحظه ای که یک مشتری وارد سایت شما می شود، باید به راحتی بتواند راهی برای رسیدن به محصول یا اطلاعات پیدا کند. بهترین راه برای انجام این کار، طراحی یک رابط کاربری است که از ویژگی های بصری به خوبی استفاده کرده باشد.

در نمونه های معمول، از یک منو همبرگری در گوشه سمت راست بالا یا سمت چپ در کنار نام شرکت استفاده می کنند. شما می توانید یک منوی در بالای صفحه اصلی ایجاد نمایید. علاوه بر این، توصیه می شود یک جعبه جستجو در وبسایت خود قرار دهید تا مشتریان بتوانند به سادگی آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند.

 

car-website-design

 

طراحی مینیمال یکدست ایجاد کنید

 

اصطکاک در طراحی به موانعی گفته می شود که در هنگام استفاده از وب سایت رخ می دهد. به عنوان مثال، تعدادی از پنجره ها، پیشنهادهای اشتراک یا طراحی هایی که برای افراد نا آشنا هستند، موجب کاهش مخاطبان شما می گردند. افراد علاقه به طرح های آشنا دارند که چیزهای هیجان انگیز برای آنها ایجاد می کند.

اگر در طراحی سایت خودرو از آیتم های نا آشنا و متفاوت استفاده کنید، بازدیدکنندگان به سرعت صفحه شما را ترک می نمایند. سعی کنید یک طرح یکدست مینیمالیستی داشته باشید که ساده، کم ابهام و دارای ناوبری آسان باشد. این یکی از بهترین ویژگی های طراحی سایت خودرو محسوب می شود.

 

car-web-design

 

پس زمینه های ویدیویی اضافه کنید

 

آیا وب سایت هایی که یک ویدیو بی صدا در پس زمینه آن وجود دارد دیده اید؟ این یک نقطه عطف در طراحی وب سایت در سال جاری است. حرکت همیشه چشم انسان را به خود جذب می کند و کیفیت را به وب سایت شما اضافه می نماید.

این ویژگی ممکن است مانع طراحی یکدست مینیمالیستی شما باشد و شاید سرعت سایت را کمی کندتر کند. اما پس زمینه های ویدئویی هنوز هم بسیار محبوب هستند. ویدیو ها موجب افزایش نرخ تبدیل و در نتیجه مشترکین بیشتر می گردند.

مردم از دیدن ویدئوهای معرفی و بررسی خودرو لذت می برند. پس اطمینان حاصل کنید که ویدیو های اختصاصی و منحصر بفرد خود را تولید می کنید.

شتاب مارکتینگ با داشتن یک تیم متخصص و حرفه ای، آماده است تا در کلیه مراحل راه اندازی سایت، از طراحی سایت تا تولید محتوا، خدمات منحصر بفرد و ویژه ای را به شما ارائه دهد.

 

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

آیا شما ایده خاصی برای تکمیل این مقاله دارید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله اعلام کنید. با تشکر