شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


تولید محتوا برای وب سایت های گردشگری

اگر می خواهید یک وب سایت گردشگری راه اندازی کنید که کاربران را به خود جذب کند، باید مدت زمانی را صرف برنامه ریزی برای تولید محتوا نمایید، درست مثل گردشگرانی که برای تعطیلات برنامه ریزی می کنند. وب سایت شما باید به گونه ای باشد که علاقه مندان به گردشگری را تشویق نماید تا در آن سفر کنند. با یک نقشه شروع کنید، نقشه ای با اطلاعات و نشانه های مفید که آن ها را به مقصدی که دوست دارند، می رساند. وب سایت گردشگری شما باید مثل مناطق توریستی به گونه ای باشد که کاربران عاشق آن شوند تا دوباره به آنجا سفر کنند.

این نوع وب سایت ها نباید فقط یک بروشور باشند بلکه نیاز به تعامل با کاربران و ایجاد پایگاه طرفداران دارند تا تلاش های بازاریابی در آن ها آسان تر گردد. حرکت در قسمت های مختلف وب سایت باید به راحتی انجام پذیرد و در عین سادگی اطلاعاتی کافی در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

شرکای کلیدی وب سایت های گردشگری نقش مهمی در رونق آن دارند. شما باید پیشنهادات آنها را به بهترین شکل ممکن در وب سایت خود ارائه دهید. این شرکا شامل هتل ها، جاذبه های توریستی، مناطق طبیعی، مراکز تفریحی، شهربازی ها، رستوران ها، مجموعه های ورزشی و … هستند.

در ادامه به چند نکته کلیدی برای تولید محتوا اشاره می کنیم که می تواند به شما در راه اندازی یک وب سایت گردشگری کارآمد کمک کند :

عکس ها و فیلم های جذاب تولید کنید

برای وب سایت های گردشگری، یکی از موثرترین راه های تولید محتوا، تولید عکس و فیلم های جذاب است. خبر خوب این که لازم نیست شما یک عکاس حرفه ای باشید، بلکه با استفاده از قابلیت های گوشی های هوشمند خود، می توانید عکس و فیلم های با کیفیت تهیه کنید.

سعی کنید بیشتر از تصاویر بزرگ استفاده نمایید. بازاریابی محتوای دیداری کمک می کند تا بین شما و مخاطب ارتباط شخصی ایجاد شود. پس تصاویر و فیلم های شما باید حضور انسان ها را در خود داشته باشد. انسان هایی که از سفر یا تفریح خود لذت می برند. این نوع عکس ها، ابزارهای تعامل خوبی هستند چون باعث می شوند که بیننده بتواند خودش را جای آن افراد تصور کند.

روی محتوایی که مخاطبان واقعا نیاز دارند تمرکز کنید.

تصمیم گیری برای گذراندن تعطیلات و انتخاب مقصد سفر همیشه آسان نیست. بنابراین تولید محتوایی که به مخاطبان پیشنهاد می دهد کجا بروند، چه زمانی بروند، چه چیزی بخورند و از چه امکانات تفریحی استفاده کنند، می تواند باعث آسودگی خاطر آنها گردد. پس برای مخاطبان خود خلاق و الهام بخش باشید تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.

از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید

وب سایت های گردشگری باید استراتژی بازاریابی داشته باشند. باید بدانید کاربران در اینترنت به دنبال چه مطالبی می گردند و چه کلمات و عباراتی را جستجو می کنند. با استفاده از کلمات کلیدی مناسب و رعایت قوانین بازاریابی محتوا و اصول سئو می توانید توجه کاربران را به خود جلب نمایید. اگر مطالب شما راه حل مفیدی به آنها ارائه کند، حتما از طرفدارانتان خواهند شد و مطالب شما را با دوستانشان به اشتراک خواهند گذاشت.

اگر وبسایت گردشگری دارید و یا می خواهید اقدام به راه اندازی آن کنید شتاب مارکتینگ آماده ارائه خدمات تولید محتوا و طراحی سایت با کمترین هزینه ها و بیشترین بازدهی بوده و شما را در این راه یاری می کند.

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم 

شماره تماس: 021284217

 

 

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

آیا شما ایده خاصی برای تکمیل این مقاله دارید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله اعلام کنید. با تشکر