شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


طراحی وبسایت شخصی

ساخت سایت شخصی، آرزوهایتان را برآورده می کند. از رشد برند تا گسترش مخاطبان، اینها مهم ترین مزایایی هستند که داشتن وبسایت برای شما فراهم می نماید. وبسایت شخصی در واقع تصویری است که می خواهید مخاطبان از شما در ذهن داشته باشند پس باید برای طراحی و راه اندازی آن وقت کافی بگذارید. در ادامه نکاتی را برای طراحی سایت شخصی بیان خواهیم کرد.

بیوگرافی

بیوگرافی یا شرح حال باید شامل جزئیات تحصیلی و تخصصی شما باشد. همچنین باید به گونه ای نوشته شود که برای خواننده جذاب باشد و او را به تعامل با شما ترغیب نماید. حتی می توانید برای رزومه های کاری، لینک این بخش را همراه مشخصات و مدارک دیگر ارسال کنید. با این کار مدیران بخش استخدام، اطلاعات دقیق تری از شما بدست می آورد و با شخصیتتان بیشتر آشنا خواهند شد.

نمایش نمونه کار

وب سایت شخصی، یک آلبوم نمونه کار برای افراد حرفه ای خلاق است. مدیرانی که در پی استخدام افراد مناسب هستند، همیشه برای دیدن نمونه کار آنها پافشاری می کنند و یک وبسایت شخصی بهترین مکان برای نشان دادن نمونه کارهاست. این بخش فقط برای عکاسان، هنرمندان و طراحان که محصولات بصری تولید می کنند نیست بلکه نویسندگان و بازاریابان هم باید نمونه فعالیت ها و کارهای خود را در وبسایت خویش قرار دهند تا بتوانند نسبت به رقبای خود برتری داشته باشند.

رسانه های اجتماعی

قرار دادن لینک رسانه های اجتماعی در وبسایت شخصی باعث می شود تا مخاطبان راحتتر بتوانند پستهای شما را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. از سوی دیگر آنها در جریان زندگی شخصی شما قرار می گیرند. بدین وسیله می توانید به سمت برقراری یک رابطه پایدار با مشتریان خود گام بردارید.

وبلاگ

هیچ چیزی مثل وبلاگ نمی تواند شخصیت شما را آشکار نماید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که بخشی از وبسایت به وبلاگ حرفه ای شما اختصاص داده شود. وبلاگ یک رسانه کامل برای به اشتراک گذاشتن فلسفه و افکار حرفه ای شماست در حالی که می توانید از آن برای به انتشار هر چیزی که فکر می کنید مهم است استفاده نمایید.

ناوبری آسان و راحت

ممکن است که وبسایت شما به طور منحصر بفردی طراحی شده باشد اما تحت هر شرایطی باید ناوبری وب سایت، ساده و راحت باشد. بازدیدکنندگان نباید در وبسایت سردرگم شوند و مطالب مورد نیاز خود را به سختی پیدا کنند. یک ناوبری جامع، به موتورهای جستجو کمک می کند محتوای وبسایت شما را به خوبی برای خود فهرست بندی نمایند. این کار باعث بهبود سئو وبسایت و تجربه کاربران می گردد.

سازگار با تلفن همراه

ما در دوره ای زندگی می کنیم که بسیاری افراد از تلفن های هوشمند برای جستجو در اینترنت و بازدید از وبسایت ها استفاده می کنند. پس مهم است که از خود این سوال را بپرسید: وقتی بازدیدکنندگان از طریق تلفن همراه به وبسایت شخصی من وارد می شوند با چه صحنه ای روبرو می گردند. اطمینان حاصل کنید که خود را در موقعیت کاربر قرار می دهید و در هر صفحه، گزینه های مختلف را آزمایش نمایید.

قابلیت خواندن آسان

قابلیت خواندن محتوا نشان می دهد که تشخیص کلمات و جملات چقدر برای کاربران آسان است. هنگامی که قابلیت خواندن سایت شما در سطح مطلوبی باشد، کاربران قادر خواهند بود تا صفحات مختلف وبسایت را به راحتی مرور کنند و بدون هیچ مشکلی اطلاعات مورد نظر خود را در متن بیابند.

برای داشتن یک وبسایت شخصی منحصر بفرد با شتاب مارکتینگ تماس بگیرید. ۰۲۱۲۸۴۲۱۷

 

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

آیا شما ایده خاصی برای تکمیل این مقاله دارید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله اعلام کنید. با تشکر