شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


طراحی سایت بازرگانی

آیا برای اولین بار است می خواهید وب سایت بازرگانی خود را راه اندازی کنید؟ 

داشتن یک وب سایت حرفه ای و جامع بسیار مهم است. اما اقدام برای راه اندازی وبسایت نیاز به داشتن آگاهی کامل از مراحل مختلف طراحی سایت تا تولید محتوا برای آن دارد. در ادامه نکاتی در مورد طراحی سایت بازرگانی برای شما بیان می کنیم.

یک هدف مشخص داشته باشید

هر وب سایت بازرگانی با دیگری متفاوت است، زیرا هر کدام اهداف متفاوتی دارند. شرکت های بازرگانی، کالاهای مختلفی را صادر یا وارد می کنند بنابراین باید وبسایت آنها منطبق با اهدافشان طراحی گردد. اگر می خواهید اولین وب سایت بازرگانی خود را برای افراد یا شرکت هایی که نیاز به صادرات یا واردات کالا دارند معرفی کنید باید توجه آنها را به خود جلب نمایید.  یک وبسایت بدون هدف روشن، تنها وقت و پول شما را مصرف می کند و هیچ مزیتی نخواهد داشت.

محتوای منحصر بفرد خود را بنویسید

قبل از شروع به ساخت سایت بازرگانی، باید تصمیم بگیرید که چه چیزی می خواهید به مخاطبان خود بگویید. مالک وبسایت حداقل باید روند تولید محتوا را برای سایت خود آغاز کند. حتی اگر قصد دارید فردی را برای ویرایش یا اصلاح محتوا استخدام نمایید، این شما هستید که پیام اصلی شرکت را می دانید نه شخص دیگر.

اهداف خود را به روشنی و به طور مختصر توضیح دهید

باید اطمینان حاصل کنید که محتوای نوشته شده وب سایت شما خیلی طولانی نیست. بازدیدکنندگان وب سایت اغلب زمان زیادی را برای خواندن صفحات مختلف محتوا صرف نمی کنند. آنها فقط به دنبال یافتن اطلاعات اساسی هستند. بنابراین اطمینان حاصل نمایید که نکات مهم در مورد شرکت و پیشنهادات آن بسیار روشن و آسان در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

به مشتریان بگویید چه کاری می توانید برای آنها انجام دهید

این اطلاعات می تواند به خواندن مطالب  توسط یک بازدید کننده بالقوه کمک نماید. چیزی که می تواند بازدیدکنندگان را در وبسایت شما متوقف کند این است که بدانند شما چه کارهایی در زمینه صادرات و واردات می توانید برای آنها انجام دهید و چه مزایایی نسبت به رقبای خود دارید.

سلسله مراتب صفحات وبسایت را مشخص کنید

تقریبا تمام وب سایت ها شامل حداقل چند صفحه متنوع هستند. شما ممکن است بخواهید با فرمت بسیار ساده که شامل یک صفحه اصلی، صفحه درباره ما و صفحه تماس است، طراحی وبسایت را انجام دهید. یا ممکن است خدمات متنوع خود را با یک صفحه خدمات اصلی ارائه دهید که یک نمای کلی از کسب و کار شما نشان می دهد. این چیزی است که شما باید قبل از طراحی سایت بازرگانی خود تصمیم بگیرید.

سئو را فراموش نکنید

SEO یک مفهوم است که باید در کل وب سایت آن را در حال اجرا داشته باشید. طراح وبسایت شما باید در ابتدا بتواند با اصول اولیه سئو به ارتقا رتبه وبسایت شما کمک کند. اما در طول زمان باید خودتان درباره برخی از مفاهیم تجارت محتوای آموزشی تولید کنید تا افراد بتوانند به راحتی شما را در اینترنت پیدا کنند.

شتاب مارکتینگ با بهره گیری از متخصصان حرفه ای و باتجربه، وبسایتی منحصر بفرد برای شما طراحی خواهد کرد. با ما تماس بگیرید. ۰۲۱۲۸۴۲۱۷

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

آیا شما ایده خاصی برای تکمیل این مقاله دارید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله اعلام کنید. با تشکر