شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


طراحی سایت هتل

 هتل ها به عنوان اصلی ترین جایگاه اسکان مسافران در شهرها، نیازمند ارائه خدمات و اطلاعات خود به مسافران می باشند؛ به همین دلیل طراحی سایت هتل، برای آنها ضروری می باشد. با افزایش استفاده از اینترنت و بهره مندی از فضای مجازی و تغییر نوع کسب و کار و افزایش درآمد براساس فن آوری اطلاعات و ارتباطات، مراکز خدماتی و تولیدی نیازمند یک وب سایت در رابطه با حرفه و یا کسب و کار خود می باشند. یک وب سایت اینترنتی با ایجاد ارتباط مؤثر و تعامل با مخاطبین و مشتریان خود، می تواند سهم بزرگی از تجارت الکترونیکی را در دست داشته باشد. این در حالی است که با رشد صنعت گردشگری و افزایش مسافران، در اختیار داشتن و طراحی کردن سایت هتل، می تواند بهترین گزینه برای این مهم باشد. در ادامه می خواهیم مهم ترین عناوین مرتبط با طراحی سایت هتل را به ترتیب زیر تشریح نماییم.
اهمیت طراحی سایت هتل
مراحل طراحی سایت هتل
لینک های عمومی و اختصاصی در طراحی سایت هتل
قابلیت ها و امکانات لازم برای طراحی سایت هتل


اهمیت طراحی سایت هتل


وقتی در دنیای فن آوری و اینترنت زندگی می کنیم، به ناچار باید شرایط کار و زندگی نیز مطابق با علم روز پیش برود؛ تا از این طریق، در کنار بهره مندی از مزایای فن آوری و دنیای دیجیتال، با افزایش سهم تجاری خود، کسب و کار خود را رونق دهیم. در این شیوه، در کنار کسب درآمد، با افزایش اعتماد سازی در مخاطبین خود، می توانید براحتی کاهش هزینه های جانبی را داشته باشید. در طراحی سایت هتل نیز با ارائه خدمات متنوع و امکانات ویژه می توانید به راحتی به تمامی این موارد دست یابید. اگر قرار باشد شما قصد طراحی یک سایت هتل را داشته باشید، در اختیار داشتن یک هتل با امکانات منحصر به فرد، یک هتل آپارتمان، انواع سوئیت ها، مهانسراها یا اقامتگاه های دیگر، هیچ تفاوتی با هم ندارند؛ زیرا مهم این است که سایت شما طوری طراحی شده باشد، که بتواند مسافرین بیشتری را به خود جلب کند. 

مراحل طراحی سایت هتل


در طراحی سایت، باید از قبل کلیه شرایط هتل، امکانات، تجهیزات، قیمت ها و سایر موارد مرتبط مشخص باشد؛ تا بر اساس آن، طراحی سایت هتل انجام گیرد. مراحل طراحی سایت هتل با درخواست قالب اصلی سایت، انتخاب ماژول ها، گنجاندن امکانات پرداخت آنلاین و نرم افزارهای های مورد نیاز سایت، طراحی طرح اولیه گرافیکی، برنامه نویسی و قالب بندی اصلی سایت، آغاز می شود.

 


لینک های عمومی و اختصاصی در طراحی سایت هتل


لینک های عمومی طراحی سایت هتل شامل، خانه اصلی، درباره ما، تماس با ما، قوانین و مقررات هتل، اخبار هتل و غیره می باشد.
لینک های اختصاصی طراحی سایت هتل شامل، خدمات هتل، اتاق ها، امکانات جانبی، رستوران و غیره می باشد. 
نکته: بر حسب تقاضای درخواست کننده، امکانات و ماژول های دیگر نیز می تواند برای سایت هتل طراحی شود؛ مانند گالری و تصاویر هتل، تبلیغات و غیره.


قابلیت ها و امکانات لازم برای طراحی سایت هتل


داشتن پشتیبانی شبانه روزی.
ارائه خدمات اشتراکی و اختصاصی به مسافران.
تخفیفات هزینه رزرو اتاق در هتل.
بالا بردن سطح کیفیت خدمات.
امکان رزرو کردن اتاق و سوئیت در هتل.
امکان پرداخت آنلاین برای مسافران
و غیره... .
 

شتاب مارکتینگ با داشتن یک تیم متخصص و حرفه ای، آماده است تا در کلیه مراحل راه اندازی سایت، از طراحی سایت تا تولید محتوا، خدمات منحصر بفرد و ویژه ای را به شما ارائه دهد.

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

آیا شما ایده خاصی برای تکمیل این مقاله دارید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله اعلام کنید. با تشکر