شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


ابزارهای کاربردی برای تولید محتوای وب سایت

بازاریابی موفقیت آمیز محتوا، نیازمند تولید مداوم محتوای ارزشمند است. این محتوا می‌تواند یک پست وبلاگ ساده یا یک گرافیک تعاملی پیچیده باشد. امروزه ابزارهای تولید محتوا به همراه فریم های مختلف، در انواع و فرمت های گوناگون وجود دارند. شما می‌توانید بهره وری وب سایت کسب و کار خود را با بهره گیری ازاین ابزارها افزایش دهید. در ادامه شما را با سه ابزار کاربردی برای تولید محتوای وب سایت آشنا خواهیم کرد.

 Google Drive Research Tool

تحقیقات کامل برای تولید کمپین های بازاریابی الهام بخش و دارای ارزش و اطلاعات کاربردی، ضروری است. یک مطلب ضعیف در وبلاگ نه تنها یک محتوای بلا استفاده است، بلکه منجر خواهد شد که رتبه شما در موتورهای جستجو کاهش یابد و این امر به طور جدی به اعتماد و اعتبار شما نزد مشتریان آسیب خواهد رساند. بر اساس تحقیقات اخیر، اعتبار نام تجاری تاثیر زیادی در میزان وفاداری مشتریان دارد.
ابزار تحقیق گوگل درایو، یک منبع درخشان است که به شما کمک می‌کند تا محتوای با ارزش تولید کنید. این ابزار با منابع معتبر حمایت می‌شود و باعث افزایش اعتبار نام تجاری شما خواهد شد. اگر از Docs در Drive Google خود استفاده می‌کنید، می‌توانید بدون نیاز به خارج شدن از صفحه گوگل درایو، در زمان، صرفه جویی نموده و کارهای خود را به سادگی انجام دهید. با کلیک روی Tools در نوار ابزار بالای صفحه و انتخاب Research از منوی کشویی، می توانید از این قابلیت استفاده نمایید و از تولید محتوا لذت ببرید.

EpicBeat

مطالعات نشان می‌دهد که 80 درصد از مردم هرگز محتوای مقاله یا ایمیلی که عنوان جذاب ندارد نمی‌خوانند. با نوشتن یک تیتر قوی که توجه و اهمیت مخاطبان را جلب می‌کند، شما آنها را به خواندن متن مقاله یا ایمیل ترغیب می‌کنید. در قلب یک تیتر خیره کننده، ایده یا مفهوم قوی وجود دارد، اما گاهی اوقات الهام گرفتن از ایده های تازه می‌تواند پیچیده باشد.
یکی از ابزارهای رایگان و فوق العاده قدرتمند در این زمینه EpicBeat است که یک ابزار بازاریابی محتوا است و می‌تواند محتواهای بسیار ارزشمند بر اساس جستجوی یک واژه خاص پیدا کند. با نمایش مطالب سطح بالا و ارزشمند بر اساس یک موضوع خاص، شما قادر خواهید بود، از  آنچه برای مخاطبانتان جذاب است، الهام بگیرید و محتوایی عالی تولید کنید. EpicBeat پر از ویژگی های مفید است. همچنین دارای قسمت آموزش های کاربردی برای کمک به کاربران خود می‌باشد. 

تیم حرفه‌ای شتاب مارکتینگ با ارائه ی خدمات تولید و بازاریابی محتوا، در کنار شماست.
منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم. تلفن تماس ۰۲۱۲۸۴۲۱۷

Unsplash 

نویسندگان برنده جایزه Deepak Chopra با طراحی وب سایت Unsplash در مدت زمان سه سال راه زیادی را طی کرده اند. همانطور که می‌دانید، استفاده از تصاویر برای فعالیت های بازاریابی محتوا نقش حیاتی دارد و اگر شما به دنبال یافتن بهترین عکس ها با کیفیت و وضوح بالا برای حساب های رسانه های اجتماعی، پست های وبلاگ و یا کمپین های تبلیغاتی هستید، Unsplash منبعی طلایی است. تصاویری که نه تنها متنوع و کیفیتی بالا دارند، بلکه کار کردن با Unsplash به دلیل داشتن رابط کاربری ساده بسیار لذت بخش و وبلاگ آن پر از اخبار هیجان انگیز و ارزشمند است.

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

آیا شما ایده خاصی برای تکمیل این مقاله دارید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله اعلام کنید. با تشکر