شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


تولید محتوا برای وب سایت های خدماتی

به نظر می‌رسد کسب و کارهای خدماتی آن طور که باید از وب سایت خود برای معرفی و تبلیغ خدماتشان بهره نمی‌برند. در عوض کسب و کارهای مبتنی بر محصول، بیشتر از بستر اینترنت استفاده می‌کنند تا توجه مشتریان را به خود جلب نمایند. شاید علت اصلی آن، عدم توانایی کسب و کارهای خدماتی در تولید محتوا باشد زیرا محصولی ندارند که حتی بتوانند با قرار دادن عکس آن، وب سایتشان را فعال نگه دارند. بنابراین کسب و کارهای خدماتی نیاز دارند تا توانایی خود را برای تولید محتوا افزایش دهند. راه هایی برای افزایش مهارت وب سایت های خدماتی در بازاریابی محتوا وجود دارد که در مورد آنها توضیح می‌دهیم.

تخصص خود را نشان دهید

مخاطبان دوست دارند کسب و کارهای با ارزش را پیدا کنند. یک راه مناسب برای ایجاد ارزش به اشتراک گذاری مشاوره های مفید است. شما می‌توانید با قرار دادن مطالبی در مورد راه حل مشکلات، راهنمایی ها و راه های کلیدی میانبر، خود را به عنوان یک متخصص در زمینه کاری‌تان معرفی نمایید. یک محتوای جذاب اگر از کلمات کلیدی مناسب در آن استفاده شده باشد و از قوانین سئو پیروی کرده باشد، به طرز شگفت انگیزی، رتبه وب سایت شما را در موتور جستجوی گوگل ارتقا خواهد داد. 
شما به عنوان متخصص در زمینه کاری خود، چیزهایی می‌دانید که دیگران از آن اطلاعی ندارند. گاهی اوقات بهترین توصیه ها، ساده ترین آن ها هستند. شما هستید که در این زمینه تخصص دارید نه دیگران، پس فکر نکنید که اگر موضوعی ساده است همه آن را می‌دانند. مردم راهنمایی های شما را دوست خواهند داشت، از تخصص‌تان قدردانی می‌کنند و با کامنت های خود با شما ارتباط برقرار می‌نمایند.

داستان های الهام بخش برای مخاطبان خود تعریف کنید

به عنوان صاحب یک کسب و کار، باید حداقل چند داستان از موفقیت در کسب و کار خود داشته باشید. از مشتریان خود بخواهید، تجربیات لذت بخش خود را از خدمات شما تعریف کنند. می‌توانید آن ها را به عنوان یک مطالعه موردی یا یک داستان موفقیت آمیز در وب سایت خود منتشر نمایید. محتوای تولید شده توسط کاربر برای مخاطبان جذاب تر و قابل اعتماد تر است. حتی می‌توانید آن را به یک نوشته چند قسمتی در مورد استراتژی هایی که برای رسیدن به موفقیت از آن ها استفاده کردید، در آورید.

از فرآیند خدمات خود ویدیو بسازید

همانطور که یک کسب و کار مبتنی بر محصول می تواند جلسه طراحی و یا خط تولید خود را نشان دهد، شما نیز می‌توانید روند ارائه خدمات خود را نشان دهید. تهیه یک ویدیو از روند خدماتی که ارائه می‌دهید، یک فرصت عالی برای متمایز کردن کسب و کار شما از رقبا است. این کار با برجسته کردن خدماتی که شما فراتر از استانداردهای صنعت خود انجام می‌دهید، امکان پذیر می‌شود. شما می‌توانید آنچه را که شما را منحصر به فرد کرده است به اشتراک بگذارید. به دلیل اینکه تعداد ویدیو ها نسبت به نوشته ها در اینترنت خیلی کمتر است، این کار به بهبود SEO وبسایت شما کمک می‌کند و احتمال دیده شدن آن را در صفحات اول گوگل افزایش می‌دهد.

شتاب مارکتینگ به شما در تولید محتوای خدماتی مناسب برای معرفی بهتر کسب و کارتان یاری می‌رساند.
با ما تماس بگیرید. ۰۲۱۲۸۴۲۱۷

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

آیا شما ایده خاصی برای تکمیل این مقاله دارید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله اعلام کنید. با تشکر