شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه، نمونه ای از انواع متنوع سایت ها می باشد که می تواند در رفع نیازمندیها و درخواست های مخاطبین خود، نقشی مؤثر داشته باشد. امروزه با رشد دنیای دیجیتال و مارکتینگ ها، شاهد پیدایش انواع وب سایت های فروشگاهی و خدماتی می باشیم که ضمن فروش محصولات، می توانند نقش آگاهی دهنده و تخصصی در رفع نیازهای عموم را ایفا نمایند. با در اختیار داشتن سایت های مختلف، در کنار جوابگویی و استفاده از آنها برای رفع نیازمندی ها، می توانند از جهت زمان بر بودن و هزینه بر بودن نیز مقرون به صرفه باشند. در این میان برای بیان و شرح جزئیات طراحی سایت بیمه، باید به نکات ویژه ای در طراحی آن توجه نمود که بتواند تمامی مباحث مرتبط با موضوع بیمه را پوشش داده و به سؤالات و درخواست های بیمه گذاران و مخاطبین خود در اسرع وقت، پاسخگو باشد.

در این مطلب می خواهیم مهم ترین عناوین مرتبط با طراحی سایت بیمه را تشریح نماییم. از مهم ترین این عناوین می توان به موارد زیر اشاره نمود:

نمای کلی طراحی سایت

طراحی سایت بیمه نیز، مانند هر سایت دیگری دارای قالب و نمای کلی است. سایت به طور کلی دارای 4 بخش ویژه می باشد. بخش آغازین سایت یا Header، بخش میانی یا لینک های اصلی سایت، بخش اصلی یا بدنه سایت و بخش پایانی یا Footer سایت.

بخش آغازین سایت یا Header: در این بخش نام و عنوان اصلی سایت باید ذکر شود و آدرس اینترنتی آن نیز می تواند قرار داده شود.

بخش میانی یا لینک های اصلی سایت: می توانید تب های مختلف را با توجه به موضوع سایت طراحی نمایید؛ مثلاً، خانه اصلی، درباره ما و غیره.

بخش اصلی یا بدنه سایت: بیشتر مباحث اصلی سایت، در بخش بدنه سایت یا بخش میانی آن گنجانده می شود. در این بخش می توانید به اطلاعات لازم دسترسی داشته باشید.

بخش پایانی یا Footer: در بخش پایانی سایت می توانید گروه طراح سایت، نام اصلی شرکت یا مؤسسه، آدرس، شماره های تماس و دیگر اطلاعات لازم را ذکر نمایید.

اجزاء اصلی طراحی سایت بیمه

برای طراحی سایت بیمه نیز، شامل 4 بخش مجزا در طرح کلی سایت است؛ قبل از طراحی سایت بیمه، هدف اصلی باید مشخص گردد؛ عنوان و نام مورد نظر در نظر گرفته شود؛ و همچنین، تمامی اطلاعات لازم برای بارگذاری در سایت بیمه، تهیه و آمده شود.

لینک های مورد نظر، مطالب، امکانات سایت و مواردی از این دست، در طرح اولیه سایت بیمه باید کاملاً مشخص باشد.

در بخش آغازین طراحی سایت بیمه، نام و عنوان اصلی سایت نوشته می شود؛ مثلا، شرکت بیمه طلوع نو.

در بخش میانی یا لینک های اصلی طراحی سایت بیمه، می توان لینک های صفحه اصلی، سوابق بیمه شدگان، ورود به سیستم بیمه، راهنمای بیمه گذاران، خدمات بیمه ای شرکت، قوانین و مقررات و غیره، را قرار داد؛ که هر کدام به صفحات مجزا، پیوند می خورند.

بخش اصلی یا بدنه سایت بیمه، با تشریحات و اطلاعات در زمینه بیمه و بیمه گذاران می تواند طراحی شود.

در بخش پایانی یا Footer، گروه طراح سایت، آدرس شرکت بیمه، شماره های تماس، نظر سنجی، پیشنهادات و انتقادات، دیگر پیوندها و دیگر اطلاعات لازم، بارگذاری می شوند.

شتاب مارکتینگ با داشتن یک تیم متخصص و حرفه ای، آماده است تا در کلیه مراحل راه اندازی سایت، از طراحی سایت تا تولید محتوا، خدمات منحصر بفرد و ویژه ای را به شما ارائه دهد.

با ما تماس بگیرید. ۰۲۱۲۸۴۲۱۷

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

آیا شما ایده خاصی برای تکمیل این مقاله دارید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله اعلام کنید. با تشکر