شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


با تولید محتوا به کسب و کار خود رونق دهید

ارائه اطلاعات به وسیله بازاریابی محتوا یکی از با ارزش ترین روش ها برای معرفی بهتر کسب و کار است بجای اینکه زمان و هزینه زیادی را صرف نمایید. بازاریابی محتوا کسب و کار را قادر می سازد تا از تخصص و اقتدار در حوزه فعالیت خود برای تولید محتوای ارزشمند جهت ارائه به خریداران بالقوه، استفاده کند. بازاریابی محتوا باعث می شود که نام تجاری شما بیشتر قابل جستجو باشد، اعتماد به کسب و کارتان را افزایش یابد و راهی برای برقراری ارتباط با کسانی که هرگز از برند شما مطلع نبوده اند، ایجاد گردد. همانطور که استراتژی بازاریابی محتوا را برای کسب و کارتان توسعه می دهید، تاکتیک های زیر را در گوشه ذهن خود داشته باشید تا از آنها برای بهبود نام تجاری خود استفاده نمایید.

شخصیت برندتان را در محتوا نشان دهید

دادن شخصیت انسانی به نام تجاری و ارائه آن به مشتریان، منافع مالی را به ارمغان می آورد. ایجاد محتوا راهی است برای نشان دادن ارزش هایی که برند شما را تحت تاثیر قرار می دهند، رویکردی که در کسب و کار دارید و اینکه چگونه می خواهید توسط مشتریان درک شوید.

از طریق ایجاد یک وبلاگ یا یک ویدیو، همدلی خود را با مشتریان نشان دهید. چنین بازاریابی محتوایی به شما اجازه می دهد که فرهنگ کسب و کار خود را در معرض دید همگان قرار دهید. از تولید محتوا برای برجسته کردن خط مشی کسب و کارتان بهره بگیرید.

برای درک برندتان از تولید محتوا کمک بگیرید

کسب و کارها دوست دارند تا در نتایج موتورهای جستجو به خوبی دیده شوند. بازاریابی محتوا این اطمینان را می دهد که مطالب مناسب و مفید شما در صفحات ابتدایی هر جستجو قرار گیرند. استفاده از بازاریابی محتوا و تکنیک های SEO، برای کسب و کار شما فرصتی ایجاد می کند تا محتوایی تولید نمایید که انتظار دارید، درباره برند شما توسط مخاطبین درک شود. با این کار روابط عمومی خود را با جامعه گسترش می دهید. اگر ناخواسته اشتباهی انجام داده اید که شهرت کسب و کارتان به خطر انداخته است، علاوه بر اقدام برای جبران آن، داشتن محتوای خوب و ارزشمند در وبلاگ کسب و کار، می تواند اعتماد و اعتبار را به کسب و کار شما برگرداند.

با محتوا به مشتریان خود آموزش دهید

شما می توانید با ارائه محتوای با کیفیت، میزان اعتماد به نام تجاری خود را افزایش دهید. پاسخ سوالاتی را که مشتریان به طور پرتکرار در زمینه کسب و کاری که در آن فعالیت دارید می پرسند را در پست های وبلاگ خود بکار ببرید. بنابراین هنگامی که افراد برای پاسخ به این سوالات، در گوگل جستجو می کنند، نام تجاری شما به عنوان یک منبع مفید، برای آنها نمایش داده می شود.

برای ارائه اطلاعات مفیدتر به بازدید کنندگان وبسایت خود، آن ها را ترغیب نمایید که آدرس ایمیل خود را در فیلد مخصوص وارد کنند و مشترک ویژه وبسایت شما شوند. با این کار می توانید درباره موضوعاتی که مورد علاقه آنهاست، محتوای اختصاصی تولید کنید و یا در مورد محصول و خدماتی که ارائه می دهید راهنمایی های رایگان برای آنها ارسال نمایید. این کار باعث ایجاد روابط نزدیک تر بین شما و مشتریانتان خواهد شد و افزایش وفاداری و اعتماد را در پی خواهد داشت.

اگر به دنبال رونق کسب و کار خود هستید، شتاب مارکتینگ آماده ارائه خدمات تولید محتوا در تمامی زمینه های تخصصی کسب و کارهای مختلف می باشد.

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم 

تلفن : 021284217

 

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

آیا شما ایده خاصی برای تکمیل این مقاله دارید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله اعلام کنید. با تشکر