شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


طراحی سایت ارزان

وقتی با عبارت "طراحی سایت ارزان" مواجه می شویم، هر کسی واکنش متفاوتی به آن نشان می دهد. از نظر برخی ها ارزان بودن نشانه کیفیت پایین محصول یا خدمات است و از نظر برخی دیگر نشانه انصاف ارائه دهنده خدمت می باشد. اما واقعا کدام نگرش صحیح تر است؟
برای پاسخ به ابهامات و سوالاتی که ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد تصمیم گرفتیم مقاله نسبتا کوتاهی را آماده کنیم تا به این سوالات پاسخ دهیم. توصیه می کنیم در صورت امکان این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید و علت طراحی سایت ارزان را متوجه شوید.

کیفیت پایین یا انصاف طراح؟

کیفیت پایین یا انصاف طراح؟

این مبحث را می توان از چند منظر بررسی کرد. ما در سایت خدمات طراحی سایت ارزان را به مشتریان خود ارائه می دهیم و تضمین می کنیم که قیمت پایین نشانه عدم کیفیت سایت نخواهد بود. بهتر است به این مورد بپردازیم که اصولا قیمت طراحی سایت به چه صورت محاسبه می شود. مهمترین فاکتورهایی که در قیمت طراحی سایت تاثیرگذار هستند عبارتند از:

امکانات درخواستی

اولین و مهمترین نکته به نظر ما امکاناتی است که مشتری از طراح انتظار دارد. وقتی مشتری یک سایت با امکانات پایه سفارش می دهد، قطعا هزینه و قیمت پایین تری نسبت به یک سایت پیشرفته با امکانات سفارشی خواهد داشت. 

گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت بسیار مهم است و در جذب و نگهداری کاربر قطعا کارایی زیادی دارد. هر چقدر قالب و گرافیک سایت ساده تر باشد و زمان کمتری روی آن صرف شده باشد، هزینه پایین تری نیز خواهد داشت و در صورتی که مشتری گرافیک بسیار بالایی نیاز داشته باشد، مجبور است هزینه بیشتری را متقبل شود.

نوع سایت

سایت را می توان کاملا به طور اختصاصی طراحی کرد و یا از سیستم های آماده مانند وردپرس استفاده کرد. اگر طراح از وردپرس به عنوان هسته سایت استفاده کند و فقط تنظیمات و تغییرات جزئی انجام دهد، قطعا هزینه بسیار کمتری نسبت به زمانی دارد که کدنویسی و طراحی سایت از پایه توسط برنامه نویس انجام می شود.

پشتیبانی 

اهمیت پشتیبانی را زمانی متوجه می شوید که به مشکل خورده باشید و به دنبال رفع مشکل سایت خود باشید. برخی از افراد و شرکت ها، بعد از تحویل سایت هیچ گونه پشتیبانی رسمی ندارند و معمولا هزینه های پشتیبانی را از کاربر دریافت نمی کنند. البته توصیه می کنیم هیچ وقت پشتیبانی را نادیده نگیرید و حتما مطمئن شوید طراح سایت به شما پشتیبانی در مدت زمان مشخص خواهد داد. 
موارد ذکر شده در قیمت طراحی سایت تاثیر مهمی داشتند. چندین مورد دیگر نیز وجود دارد که به علت اهمیت کم از ذکر آن ها چشم پوشی کردیم. 
برخی از افراد و شرکت ها به دلیل اعتبار بالا و برندینگ خوبی که دارند، قیمت های بالایی برای طراحی سایت درخواست می کنند که همیشه این قیمت ها منصفانه نیست و فقط به دلیل معروفیت نام آن شرکت است.

نتیجه گیری

همانطور که اشاره کردیم و مطالعه کردید طراحی سایت ارزان دلایل مختلفی دارد و ارزان بودن همیشه به معنای کیفیت پایین نیست. امیدواریم با خواندن این مطلب کمی از سوالات و ابهامات شما رفع شده باشد.

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

آیا شما ایده خاصی برای تکمیل این مقاله دارید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله اعلام کنید. با تشکر