شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


تولید محتوا برای وب سایت های فرهنگی

محتوای یک وب سایت فرهنگی باید به گونه ای باشد که در وهله اول کاربران را جذب کند و در گام بعدی آنها را در وب سایت شما نگه دارد. محتوا مانند یک آهن ربا برای وب سایت و یک ابزار کلیدی برای دستیابی به اهداف بازاریابی است. آیا شما به دنبال طراحی مجدد هستید یا فقط می خواهید وب سایت خود را بهبود ببخشید؟ آگاهی از این موضوع برای داشتن یک استراتژی تولید محتوای جامع مهم است.

داشتن استراتژی محتوا، به شما کمک می کند تا بدانید چه محتوایی را در کجا و به چه صورت استفاده کنید. با آخرین به روز رسانی های الگوریتم جستجو گر گوگل، داشتن محتوای مناسب از قبل مهم تر شده است.در ادامه به برخی از مراحل کلیدی بازاریابی محتوا برای وب سایت های فرهنگی اشاره می کنیم.

ارزش های پیشنهادی منحصر به فرد خود را شناسایی کنید

اطمینان حاصل کنید که محتوای شما هدفمند و مرتبط با افرادی است که میخواهید به آنها دسترسی پیدا کنید، زیرا در موفقیت شما بسیار موثر است. پس باید ابتدا مشخص کنید که موضوع وب سایت شما چه نوع کالا و یا خدمات فرهنگی را شامل می شود. با آگاهی از این موضوع، ارزش پیشنهادی شما مشخص شده و می توانید آن را در جاهای مختلف وب سایت برجسته کنید.

محتوای مخصوص مخاطبان خود ایجاد نمایید

اشخاصی که به دنبال محصولات و خدمات فرهنگی شما هستند، دارای یک سری ویژگی های مشترک شخصیتی هستند. با مشخص شدن این ویژگی ها می توانید محتواهایی که هدفمند و مرتبط با منافع و نیازهای آنها هستند، ایجاد کنید. محتوای شما به معنای پاسخ دادن به سوالات، آموزش دادن و ارزیابی خواسته های آنهاست.

محتوای کلیدی تولید کنید

در یک استراتژی محتوای جامع، هدف از تولید هر محتوای خاص، رسیدن به مخاطب خاص است. به یاد داشته باشید افرادی در اینترنت به دنبال اطلاعات و خدمات فرهنگی می گردند، باید بتوانند به آسانی وب سایت شما را پیدا کنند. برای این کار شما باید در نوشتن مطالب خود از قوانین سئو و بازاریابی محتوا کمک بگیرید تا شانس شما برای قرار گرفتن در صفحات اول نتایج جستجوی گوگل افزایش یابد.

از افراد مناسب استفاده کنید

بخشی از یک برنامه ریزی محتوا، شامل ایجاد یک فرایند منظم برای نوشتن مطالب است. شما باید افرادی را برای کمک به تولید و نشر محتوا به کار بگیرید که آشنایی و مهارت کافی در این زمینه را داشته باشند. اگر چنین ظرفیتی را در شرکت خود ندارید، می توانید از آژانس هایی که به صورت حرفه ای در زمینه تولید محتوا فعالیت دارند کمک بگیرید. با این کار خیال شما بابت تولید و انتشار محتوای مناسب در زمان معین، راحت خواهد شد.

اندازه گیری و پیگیری عملکرد

کلید یک استراتژی محتوای قوی، حفظ مخاطبان است. شما باید دائما در حال ارزیابی و ردیابی عملکرد همه محتواها باشید. بدانید کدام مطالب بیشتر به اشتراک گذاشته می شود و چه صفحاتی بیشتر مشاهده می گردد. این کار مشخص می کند در ادامه چه کاری باید برای محتوای وب سایت خود انجام دهید تا به موفقیت بیشتر دست یابید.

شتاب مارکتینگ با داشتن تجربیات ارزشمند در تولید محتوای فرهنگی به شما برای رسیدن به موفقیت کمک می کند.

تلفن: ۰۲۱۲۸۴۲۱۷

 

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

آیا شما ایده خاصی برای تکمیل این مقاله دارید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله اعلام کنید. با تشکر