شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


تولید محتوا در تهران

انسان طوری خلق شده که هر روز نیازمند پیشرفت است و از ابتدای خلقت ،  انسانها در هر دوره ای نیاز  به پیشرفت را در خود حس کرده و در راستای این هدف قدم در جاده ی بی انتهای پیشرفت گذاشته اند و تا به امروز همین پیشرفتهای قدم به قدم باعث پیشرفتهای جوامع بشری گشته اند.
امروزه جوامع شروع به حرکت بسوی پیشرفتهای عظیم تری نسبت به صده ها یا دهه های گذشته کرده اند و آن هم که بی شک بزرگترین حرکت بشر بوده دنیای مجازی ، خصوصا بحث وبسایت و فروشگاههای مجازی بوده است.
از آنجا که رفته رفته سایتهای اینترنتی و فروشگاههای مجازی جای  فروشگاههای فیزیکی و خرده فروشها را در جوامع کنونی میگیرند باید نکاتی چند در مورد را مورد توجه قرار داد.


تولید محتوا در سایتها و فروشگاههای اینترنتی

تولید محتوا در سایتها و فروشگاههای اینترنتی

از زمانی که بحث فروشگاهها و تجارت الکترونیک بر سرزبانها افتاد دنیای الکترونیک و خصوصا بحث سایت قدم در جاده ی پیشرفت سریعتری گذاشت . عده ای شروع به طراحی فروشگاههای اینترنتی کرده و عده ی دیگری مشغول اداره ی وبسایتهای اینترنتی گشتند.
فروشگاههایی با ظاهر جذاب و مشتری پسند ، اما تنها خوب بودن ظاهر وبسایتها کافی نبود ، بلکه یک وبسایت خوب نیازمند توضیحات در مورد محصول و نوع خدمات هم بود . از این رو رشته ی جدیدی در  مبحث طراحی وبسایت شروع به فعالیت کرد با عنوان تولید محتوا که زمینه ی اصلی فعالیتش همان گردآوری مطالب و اطلاعات در مورد محصول مورد نظر بود ، و همینطور توضیحات کامل در مورد محصول و نحوه ی ارائه ی آن البته با بیانی کاملا شیوا و مشتری پسند.
 

تولید محتوا در تهران

تولید محتوا در تهران

اگر تا حالا دقت کرده باشید و یا به مطالب درج شده در وبسایتهای داخلی توجه کرده باشید مطالب سایت به نحوی ساده نوشته شده اند که برای همه قابل فهم و در عین حال برای همه قابل پذیرش باشند . به همین خاطر عده ای نویسنده مظالب آشنا به نحوه ی نگارش متون به عنوان تولید محتوا در تهران و اقصی نقاط کشور مشغول به کار هستند و وظیفه اصلی شان درج مطلب در مورد محصولات و خدمات وبسایتهای گوناگون است . 

نکاتی که در مورد تولید محتوا باید آنها توجه داشته باشید

ابتدا باید بعنوان کسی که قصد تولید محتوا دارد این نکته را در نظر داشته باشید که مخاطبین اصلی شما چه کسانی هستند و همینطور شما قصد پوشش چه محدوده ی سنی را دارید ، و محصول شما برای چه رده ی سنی طراحی شده است و مخاطب نهایی شما چه کسی خواهد بود و پس از آن مسیر اصلی شما برای تولید محتوا مشخص خواهد شد . 
پس از آن لازم است مطالبی که برای تولید محتوا جمع آوری شده را دسته بندی کرده و نحوه ی نگارش آن را مد نظر داشته باشید که بر اساس رده ی سنی مخاطبین وبسایت تولید شود . بعنوان مثال زمانی که قصد دارید فروشگاهی برای وسایل ورزشی مردانه را تولید محتوا کنید باید دقت داشته باشید که مطالب وبسایت با یک فروشگاه اسباب بازی فروشی به کلی تفاوت خواهند داشت . 

سفارش تولید محتوا

 

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

آیا شما ایده خاصی برای تکمیل این مقاله دارید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله اعلام کنید. با تشکر