شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


نکاتی که باید در رپورتاژ آگهی رعایت شود

آیا می دانید که رپورتاژ آگهی چیست و انجام دادن درست آن چه تاثیری بر کسب و کار ما می تواند داشته باشد؟ آیا با نکاتی که در هنگام اجرای آن رعایت شود آگاهی دارید؟ با ما همراه باشید تا به صورت دقیق و کامل این موارد برای شما بیان شود.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی به متن تبلیغاتی گفته می شود که به شکل غیر مستقیم از کسب و کار ما تعریف می کند. در واقع این محتوا یک نوع تبلیغات برای کسب و کار ماست اما مخاطب با خواندن آن متوجه این مورد نمی شود که ما داریم از کسب و کار خود تعریف می کنیم. بلکه این ایده در ذهن مخاطب شکل می گیرد که موضوع آموزش دادن مسائلی است که می تواند برای وی مناسب باشد.

مزیت رپورتاژ اگهی

مزیت رپورتاژ اگهی

انجام دادن درست تولید محتوا به شکل رپورتاژ آگهی می تواند کسب و کار ما را متحول کند، یک نگاهی به خود بیندازد آیا شما از تبلیغاتی که به صورت مکرر در مورد این که ما بهترین هستیم خوشتان می آید؟ آیا دوست دارید تبلیغات شرکتی را بشنوید و یا بخوانید که به صورت مکرر در ارتباط با بزرگی شرکت خودشان صحبت می کنند؟ یا این که دوست دارید مقاله ای را بخوانید که یک آموزش کاملا به روز و موثر برای کسب و کاری را نشان می دهد که ما هم دنبال آن هستیم. در واقع با تولید محتوا به شکل رپورتاژ اگهی خود را به مخاطب متخصص نشان می دهیم و به صورت غیر مستقیم به وی می گوییم که اگر به محصولی و یا خدماتی که بدان نیاز داری می توانی از ما دریافت کنی. به همین دلیل با نوشتن این محتوا اعتماد سازی مشتریان به کسب و کار ما بیشتر می شود.

رعایت نکات نوشتن رپورتاژ آگهی

رعایت نکات نوشتن رپورتاژ آگهی

قبل از هر چیزی در هنگام نوشتن رپورتاژ آگهی باید این مساله را در نظر داشته باشیم که هیچ موقع نباید از خود و کسب و کارمان تعریف کنیم. هدف از نوشتن این تولید محتوا در واقع جذب مخاطب است نه فراری دادن وی. تولید محتوا به صورت رپورتاژ آگهی در سایت های اینترنتی در واقع می تواند یک برندسازی اینترنتی کاملا مناسب برای کسب و کار های مختلف ایجاد کند به شرطی که این نکات رعایت شود.
منابع مختلفی را از موضوع کسب و کار خود بخوانیم و سپس به زبان خود آن را در قالب یک متن آموزشی به مخاطب ارائه کنیم. هم چنین در هنگام نوشتن متن باید حتما به چگالی کلمات کلیدی در داخل متن و سر تیتر گذاری های مناسب بهره بگیریم تا به وسیله این کارها بتوانیم سئو سایت خود را افزایش دهیم.
متن ما هرگز نباید کپی باشد، هم چنین برای نوشتن رپورتاژ آگهی می توانیم از ترجمه منابع خارجی استفاده کنیم که انجام دادن این روش به شدت سئو سایت ما را افزایش می دهد. در نظر داشته باشید که یکی از مهم ترین اهداف نوشتن متن به صورت رپورتاژ آگهی، نوشتن مطالب آموزشی و به روز است که مورد نیاز مخاطب است و این مطالب باید حتما به زبانی روان و سلیس نوشته شود تا مخاطب تمامی متن را با دقت بخواند.
نوشتن مرتب این نوع از محتوا باعث تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل سازمان می شود. به همین دلیل یکی از مهم ترین اهداف این محتوا وفادارسازی مشتریان است.  نکته آخری که لازم است عنوان کنم این است که در نوشتن این محتوا نباید برای گوگل بنویسیم بلکه یاد بگیریم که تنها نیاز های مشتری برای ما اهمیت دارد. با ذکر این موارد می توانیم معجزه نوشتن رپورتاژ آگهی را در مدت زمان کمی ببینیم.

شما می توانید جهت آگاهی از هزینه رپورتاژ آگهی با شماره 021284217 تماس گرفته و با کارشناسان شتاب مارکتینگ در ارتباط باشید.

 

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

آیا شما ایده خاصی برای تکمیل این مقاله دارید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله اعلام کنید. با تشکر