شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


طراحی سایت دکوراسیون

اگر یک وب سایت طراحی دکوراسیون به نظر انعطاف ناپذیر و غیر حرفه ای به نظر برسد، آیا کسی دلش می خواهد که طراحی دکوراسیون خانه خود را به آنها بسپارد؟

اگر می خواهید در کار خود موفق شوید مهم است که سایت طراحی دکوراسیون شما تا حد امکان باید کاربرپسند، الهام بخش و دعوت کننده باشد. بهتر است عکس هایی از بهترین پروژه هایی که انجام داده اید، جمع آوری کنید. با نمایش این عکس ها می توانید تاثیر زیادی بر روی مشتریان خود بگذارید. نکات زیر می تواند به شما در طراحی سایت دکوراسیون کمک نماید.

یک نقشه بکشید

شما به عنوان یک طراح، مناظر زیبای طبقات یک خانه و تابلوهایی الهام بخش برای مشتریان خود ایجاد می کنید. اکنون وقت آن است که برای وب سایت خود نیز همین کار را انجام دهید. تصور کنید چه اطلاعاتی برای به اشتراک گذاشتن با مشتریان کنونی و بالقوه می تواند مهم باشد. برای طراحی وبسایت خود، مخاطبانتان را شناسایی کنید، پیام های درخور آنها بنویسید و نقشه سایت خود را ایجاد نمایید. نمونه کارهای شما اصلی ترین بخش است. سعی کنید آنها را به بهترین شکل ممکن نمایش دهید. هرکدام از آنها را تشریح کنید و از کلمات کلیدی برای کمک به سئو وبسایت، استفاده نمایید. بخشی را به بیوگرافی و معرفی خود اختصاص دهید. مشتریان دوست دارند با شما بیشتر آشنا شوند. مشخص کنید چه خدماتی ارائه می دهید. از مشاوره تا طراحی کامل دکوراسیون خانه، خدمات خود را بطور دقیق مشخص نمایید.

تزئینات را شروع کنید

به طور طبیعی، طراحی سایت شما باید بخش سرگرم کننده باشد. از نگرش خود به عنوان یک طراح برای ساخت سایت استفاده نمایید. می توانید از بیانیه های کوتاه برای نشان دادن شخصیت خود استفاده نمایید. روی ساختار سایت تمرکز کنید. ناوبری وبسایت باید راحت و آسان باشد. رنگ پس زمینه، نوع فونت و چگونگی قرار گرفتن عکس ها مهم است.

محتواهای پر طرفدار را ردیابی کنید

گوگل آنالیتیکس، بهترین راه برای پی بردن در مورد اینکه چه بخش هایی از سایت شما به خوبی کار می کنند، می باشد. هنگامی که برای دفعه اول حساب خود را تنظیم می کنید، صفحاتی که بیشترین بازدید را دارند، نگه دارید. از بعضی گزارش های گوگل آنالیتیکس استفاده کنید تا ببینید کدام صفحات برای بازدیدکنندگان جذاب هستند و کدام یک بازدیدکننده ندارند.

یکی از مهمترین مواردی که میتوانید در تجزیه و تحلیلها پیگیری نمایید، نمونه کارهای شماست. چه تعداد از افراد طرح های مدرن شما را دنبال می کنند و چه تعداد به دنبال طرح های سنتی شما هستند؟ آیا یکی از طرح ها بیشترین ترافیک سایت را به خود اختصاص داده است. ممکن است بخواهید دوباره نمونه کارهای خود را بر اساس این نوع نتایج مرتب کنید.

کشف کنید!

چگونه می توانید سایت خود را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دهید؟ شما باید روی SEO وبسایت خود کار کنید. شاید این موضوع کمی برای شما مبهم و ناشناخته باشد ولی به مرور زمان با آن آشنا خواهید شد. مطالب خود را با دیگران به اشتراک گذارید. یکی از راه های بهبود سئو، انتشار مطالب وبسایت در رسانه های اجتماعی و وبسایت های دیگر است.

شتاب مارکتینگ با داشتن تیمی متخصص در زمینه طراحی وبسایت می تواند به شما در راه اندازی یک سایت حرفه ای یاری رساند. با ما تماس بگیرید ۰۲۱۲۸۴۲۱۷

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

آیا شما ایده خاصی برای تکمیل این مقاله دارید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله اعلام کنید. با تشکر