شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


طراحی سایت املاک

امروزه خریداران و فروشندگان املاک و مستغلات به دنبال منابع هستند. آنها برای پیدا کردن نمایندگان آگاه، اطلاعات عمومی، جستجوی ویژگی ها، روش های بازاریابی و اطلاعات بازار، سراغ اینترنت می روند. نمایندگان فروش املاک برای استفاده از این بستر مناسب باید به فکر طراحی وبسایت حرفه ای باشند تا بتوانند در میدان رقابت، جلوتر از رقبا گام بردارند. 
در ادامه به نکاتی در مورد طراحی سایت املاک حرفه ای اشاره خواهیم نمود.
 

استفاده مناسب از تصاویر و ویدیوها

یکی از توصیه هایی که همه طراحان وب روی آن توافق دارند، این است که هر چه تصاویر و فیلم های بیشتری در وب سایت شما ارائه شود، بهتر است. با این حال، اگر شما این توصیه را دنبال کنید ولی تاثیری که این اطلاعات زیاد بر کاربر می گذارد را در نظر نگیرید، ممکن است مخاطبان خود را از دست بدهید.
 

آگهی ها و پیشنهادات آزار دهنده

هیچ چیز بدتر از این نیست که بازدیدکنندگان از وب سایت با یک آگهی پاپ آپ آزار دهنده یا بنر ثبت نام موقت روبرو شوند. بسیاری از اوقات کاربران کمتر از یک دقیقه در وبسایت شما هستند. آنها حتی فرصت نمی کنند تا ببینند وبسایت چه چیزهایی به آنها پیشنهاد می دهد، آن وقت شما از همان ابتدا می خواهید در سایت شما ثبت نام و خبرنامه دریافت نمایند. پس بهتر است از فراری دادن مشتریان بالقوه به وسیله بمباران آنها با اختلالات مزاحمی مانند تبلیغات پاپ آپ، صوتی و ویدیویی در عرض چند ثانیه اجتناب نمایید. هنگامی که بازدیدکنندگان آماده شدند تا بیشتر یاد بگیرند، اگر کار درست را انجام داده باشید، آنها دقیقا می دانند از چه طریقی باید با شما تماس بگیرند یا خبرنامه دریافت نمایند.
 
طراحی سایت املاک
 

ارائه محتوای ارزشمند

یک راه برای بهبود وب سایت املاک و مستغلات بروز رسانی مداوم و ارائه اطلاعات قابل اطمینان است. این کار را می توان از طریق تولید محتوای وب مانند وبلاگ یا انتشار مقالات مفید انجام داد. این دو نکته مسیر خاصی برای ارائه اطلاعات جامع است که خریداران و فروشندگان آینده شما می توانند از آنها استفاده نمایند.
 

راهنماهای گام به گام

قسمتی از ترافیک وب سایت املاک شما، مربوط به کسانی است که می خواهند برای اولین بار خانه بخرند یا بفروشند. اغلب آنها کاملا با فرآیند نا آشنا هستند و به دنبال اطلاعاتی می گردند که  این روند را آسانتر می کند. ارائه راهنمایی های گام به گام برای خرید و فروش ملک و خانه می تواند به میزان قابل توجهی رضایت مشتریان را جلب نماید تا جایی که وبسایت شما را به دوستان و آشنایان خود پیشنهاد می کنند. نتیجه همه این کارها بهبود سئو وبسایت است.
 
طراحی سایت املاک

پاسخ به سوالات متداول

خریداران و فروشندگان می خواهند بدانند با چه شرایطی در طول خرید یا فروش یک خانه مواجه می شوند. آنها می خواهند بدانند که چه نوع اسنادی مورد نیاز است و چه مقدار پول باید خرج کنند. در هنگام ساخت سایت حتما بخشی را برای پاسخ به سوالات مخاطبان خود اختصاص دهید و به طور منظم راهنمایی ها و نکات مربوط به خرید و فروش املاک و مستغلات را برای آنها ارسال نمایید. این کار باعث ایجاد اعتماد و افزایش اعتبار شما نزد مشتریان خواهد شد.
 

طراحی وبسایت

طراح وبسایت باید بتواند به شما چیزی بیش از یک وب سایت استاندارد بدهد. طراحی که ایده های تازه برای افزایش حضور آنلاین شما در سر دارد. این همان کاری است که ما در شتاب مارکتینگ انجام می دهیم. روش های ما به اثبات رسیده اند و طرح های ما منحصر بفرد اند.
همین امروز با ما تماس بگیرید. ۰۲۱۲۸۴۲۱۷
بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

آیا شما ایده خاصی برای تکمیل این مقاله دارید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله اعلام کنید. با تشکر