شتاب مارکتینگ، بزرگترین پورتال دیجیتال مارکتینگ در ایران
پورتال مشتریان / ثبت سفارش


خدمات بازاریابی اینترنتی

همانطور که می دانید دیجیتال مارکتینگ یک اصطلاح گسترده است و شامل مجموعه ای از فرایندهای بازاریابی می شود که از انواع کانال های دیجیتال برای ترویج محصولات، خدمات یا ساخت یک نام تجاری استفاده می کنند. بازاریابی اینترنتی یا بازاریابی آنلاین یک زیر مجموعه از دیجیتال مارکتینگ است و همانطور که از اسمش پیداست، فقط در بستر اینترنت انجام می شود. در واقع اینترنت مارکتینگ مهمترین مولفه بازاریابی دیجیتال است. در ادامه با مهم ترین خدمات بازاریابی اینترنتی آشنا خواهید شد.

طراحی وب سایت

برای بسیاری از کمپین ها، یک وب سایت نقطه شروع و مقصد است، به عنوان مثال، شما یک کمپین بازاریابی دیجیتال برای تبلیغ یک وب سایت (نقطه شروع) با هدف بازدید بیشتر (مقصد) راه می اندازید.

بازاریابی جستجو (SEM)

بازاریابی جستجو اساس بازاریابی اینترنتی است و شامل دو فعالیت مهم SEO و PSA است.

SEO با هدف دستیابی به رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو با تکنیک های بهینه سازی انجام می شود. تبلیغات پرداخت شده (PSA)، درباره جذب بازدیدکنندگان به وسیله قرار دادن آگهی در موتورهای جستجو است.

بازاریابی رسانه های اجتماعی

بازاریابی رسانه های اجتماعی یکی دیگر از مولفه های بازاریابی اینترنتی است و در طول چند سال گذشته توجه زیادی به آن شده است. میلیون ها کاربر مقدار زیادی از زمان های آنلاین خود را صرف گذراندن در فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس، Pinterest، یوتیوب، LinkedIn و دیگر رسانه های اجتماعی می کنند. این واقعیت، باعث شده بازاریابان دیجیتال، رسانه های اجتماعی را جدی بگیرند و آن را بخشی از خدمات دیجیتال مارکتینگ قرار دهند.

بازاریابی محتوا

در گذشته هنگامی که ما در مورد SEO صحبت می کردیم، اساسا به معنای ساختن لینک بود، اما این روند از سال 2011 تغییر کرده است و بازاریابی محتوا به سئوی جدید تبدیل شده است. به این معنی که محتوای خوب، دوباره پایه و اساس سئو شده است و از طریق محتوا است که شما یک وب سایت بهتر را می سازید، نه از طریق تکنیک های ساخت لینک ارزان.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل نمرده! بلکه یکی از مهمترین ابزارها در هر کمپین بازاریابی دیجیتال است. با وجود نفوذ رسانه های اجتماعی، ایمیل هنوز کارآمدترین راه برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان است. از نظر بازاریابی، ایمیل مارکتینگ، فرآیند جمع آوری آدرسهای ایمیل از افرادی است که علاقه مند به محصولات و خدمات شما هستند، تا برای آنها خبرنامه یا پیشنهادات خود را ارسال نمایید.

موبایل مارکتینگ

تعداد کاربرانی که از تلفن های همراه خود برای جستجو در وب، شرکت در رسانه های اجتماعی یا یافتن محصولات یا خدمات برای خرید استفاده می کنند، روز به روز بیشتر می شود. موبایل مارکتینگ در مورد تولید محتوا یا تبلیغات است که برای یک دستگاه تلفن همراه قابل مشاهده و مناسب باشد.

تبلیغات بنر

شما می توانید بنر ها را تقریبا در تمام قسمت های وب پیدا کنید، در وب سایت ها، وب سایت های تلفن همراه، برنامه های تلفن همراه، موتورهای جستجو، خبرنامه ها، فیس بوک، توییتر، یوتیوب و غیره. بازاریابان دیجیتال سعی می کنند محصولات و یا خدمات خود را از طریق انواع مختلف آگهی ها (استاتیک، متن، انیمیشن، تصاویر، فیلم، آگهی های هوشمند) در سیستم عامل های مختلف ترویج کنند.

شتاب مارکتینگ، متخصص در بازاریابی اینترنتی و دیجیتال، شما را به مشتریان هدف می رساند.

با ما تماس بگیرید. ۰۲۱۲۸۴۲۱۷

 

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

آیا شما ایده خاصی برای تکمیل این مقاله دارید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله اعلام کنید. با تشکر